Sensible World Of Soccer

Sensible World Of Soccer
Producent i rok wydania:
Sensible Software 1995
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(2.804 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Sensible World Of Soccer
Zobacz także:
Sensible SoccerInternational Sensible SoccerSensible Soccer '98Sensible World of Soccer '96/'97Sensible World of Soccer 2016/2017Sensible World of Soccer: European Championship EditionSensible Soccer: European Champions - 92/93 EditionSensible Soccer '98: European Club Edition

Ocena: ( 9.52 / 10 )
12345678910

Głosów: 44 Pobrano: 788 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
"Sensible Manager" - Sensible World Of Soccer to symulator piłki nożnej stworzony w 1995 roku przez Sensible Software. Jest wciąż bardzo popularny wsród graczy przez to, że jest wyjątkowo rozbudowany i dopracowany jak na tamte czasy. Pierwotnie został sworzony na Amigę, ławto moża się o tym przekonać gdyż gra na PC - cie jest w niego bardzo trudny ( przy Amidze mieliśmy joysticka). Pomimo trudnego sterowanie Sensible World Of Soccer ma wielu fanów. Graficznie gra nie jest oszałamiająca,... Więcej >>>
Sensible World Of Soccer: Możliwości po 5 latach w grze :) Sensible World Of Soccer: Finał LM z Ajaxem. Sensible World Of Soccer: Statystyki po pierwszej połowie ;) Sensible World Of Soccer:  Sensible World Of Soccer: Gorąco pod bramką.
Kod/Tips: W opcji CAREER wybierz Estonię i zespół TEVALITE TALLIN. Będziesz wygrywał mecze i zarabiał kupę kasy. Więcej >>>

Komentarze

Ranga 0
Kerkemis
Ranga: 0
Dołączył:
2009-12-03
2009-12-10 05:06:09

Oprócz atutów zręcznościówki równie dobrze świetny manager.Czysta grywalność.

Ranga 3
Peter68
Ranga: 3
Dołączył:
2009-10-17
2009-10-24 09:37:03

Świetna, kultowa gra z moich dawnych, nastoletnich jeszcze czasów. Jednak nie sposób sobie tu pograć na klawiaturze, nie mając joysticka. Moim zdaniem grając na klawiaturze, trzeba mieć nie lada sprawność manualną. Jest ona po prostu trudna do opanowania. Ja zajmuje w drugich ligach swoją drużyną miejsca w dolnych rejonach tabeli. W pierwszych ligach byłem zaś zawsze ostatni. Pamiętam, że jakieś kilkanaście lat temu, grałem też w tą grę na klawiaturze i było dużo lepiej. Gra jest super to prawda, pomimo śmiesznej jak na obecne czasy grafiki
(piłkarze to ganiające robaczki), wciąż wciąga.

Ranga 5
scdoctor
Ranga: 5
Dołączył:
2009-08-28
2009-08-28 20:34:24

nie ISS a właśnie Sensibel jest królem !!

Ranga 6
kinia
Ranga: 6
Dołączył:
2009-04-04
2009-04-09 02:29:50

to jest gra ktorej sie nigdy nie zapomina

Ranga 0
truda2
Ranga: 0
Dołączył:
2008-05-13
2008-05-13 23:33:19

Super GRA po dziś w nią GRAM super klasyk

Ranga 0
malutki2380
Ranga: 0
Dołączył:
2008-02-17
2008-04-23 19:33:06

dobra gierka

Ranga 0
seba.skr@wp.pl
Ranga: 0
Dołączył:
2008-02-11
2008-02-11 17:58:23
to byla najlepsza gra na amige
Ranga 10
mikolajskip
Ranga: 10
Dołączył:
2007-05-10
2007-07-29 12:06:25
Sensible rządzi, mega klasyk!!!
Strona: < 1, 2,

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Sensible World Of Soccer.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: