Ocena: ( 9.52 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 44 Pobrano: 788 razy.
Oprócz atutów zręcznościówki równie dobrze świetny manager.
Czysta grywalność.
Świetna, kultowa gra z moich dawnych, nastoletnich jeszcze czasów. Jednak nie sposób sobie tu pograć na klawiaturze, nie mając joysticka. Moim zdaniem grając na klawiaturze, trzeba mieć nie lada sprawność manualną. Jest ona po prostu trudna do opanowania. Ja zajmuje w drugich ligach swoją drużyną miejsca w dolnych rejonach tabeli. W pierwszych ligach byłem zaś zawsze ostatni. Pamiętam, że jakieś kilkanaście lat temu, grałem też w tą grę na klawiaturze i było dużo lepiej. Gra jest super to prawda, pomimo śmiesznej jak na obecne czasy grafiki
(piłkarze to ganiające robaczki), wciąż wciąga.
nie ISS a właśnie Sensibel jest królem !!
to jest gra ktorej sie nigdy nie zapomina
Super GRA po dziś w nią GRAM super klasyk
dobra gierka
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Sensible World Of Soccer.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!