Body Blows

Body Blows
Producent i rok wydania:
Team 17 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.244 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Body Blows
Zobacz także:
Ultimate Body Blows

Ocena: ( 8.42 / 10 )
12345678910

Głosów: 12 Pobrano: 168 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra bijatyk z 1993 roku, oferująca wiele postaci oraz trybów gry. Gra posiada rozbudowany system walki oraz ciekawą grafikę.
Kod/Tips: Najlepszym zawodnikiem jest KOSSAK. Można nim pokonać MAX-a i następnego zawodnika, którym jest robot T17. Z robotem tym można najszybciej wygrać,... Więcej >>>

Recenzja - Body Blows

Body Blows

Gra podąża za formułą serii Street Fighter. Gracz rywalizuje z każdym przeciwnikiem w meczach. Każdy zawodnik posiada swoje standardowe ataki oraz ciosy specjalne. Ze względu na to, że większość joysticków Amiga w tamtym czasie posiadała tylko jeden przycisk, sterowanie ciosami specjalnymi zostało znacznie uproszczone: jeden cios specjalny wykonywany jest przez przytrzymanie przycisku fire i wykonywanie ruchu w jednym z ośmiu kierunkówognia. Nie ma tu kombosów ani rzutów. W odróżnieniu od Street Fightera i podobnie jak w innych grach, takich jak Mortal Kombat, blokowanie odbywa się przez przytrzymanie przycisku fire i oddalanie się od przeciwnika.

Jedną z charakterystycznych cech rozgrywki jest to, że gdy przeciwnik zostanie powalony na ziemię, przycisk fire drugiego gracza zostaje zablokowany do momentu, gdy przeciwnik się podniesie i poruszy. Ten tryb został nazwany "litością", gdy stał się opcjonalny w wersjach gry po pierwotnym wydaniu na Amigę.

W Body Blows dostępne są trzy tryby gry. Tryb jednoosobowej gry w arkadzie pozwala graczowi wybrać jednego z bohaterów i stoczyć walkę z każdym kolejnym przeciwnikiem, aż do ostatecznej konfrontacji z Maxem. Tryb dwuosobowy pozwala dwóm graczom na wzięcie kontroli nad joystickami i walkę między sobą przy użyciu wybranej postaci. Tryb turniejowy umożliwia grę czterech lub ośmiu graczy w turnieju przeciwko sobie.

W Body Blows występuje 11 postaci. W trybie jednoosobowym gracz może wybrać jedną z czterech postaci, a mianowicie Danny'ego, Juniora, Nika i Lo Raya. W innych trybach gracze mogą wybierać spośród 10 postaci w grze.

 

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 131
2023-04-11 18:28:43
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Body Blows.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: