Clash

Clash
Producent i rok wydania:
Longsoft 1998
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(358.973 MB)

Ocena: ( 9.41 / 10 )
12345678910

Głosów: 29 Pobrano: 335 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w formacie obrazu płyty ISO. Zawiera program DosBoxRun ułatwiający uruchomienie gry.
Clash:  Clash:  Clash:  Clash:  Clash:
Kod/Tips: Podczas gry wpisz dowolny poniższy kod i wciśnij [Enter]: Cskip - wygrywasz level Cimnotblind - odkrywa całą mapę Clestergold - zaznaczona... Więcej >>>

Recenzja - Clash

Clash

„Clash” to turowa gra strategiczna, w której gracz opowiada się po jednej ze stron: pogan lub wyznawców nowej religii. Ponoć chrześcijaństwa, choć z prawdziwym chrześcijaństwem ma wspólną tylko nazwę.

Przechodząc do konkretów. Do dyspozycji gracza jest dziesięć misji w kampanii oraz około dwudziestu pojedynczych scenariuszy dostępnym również w multiplayerze (w trybie tzw. „gorącego krzesła”, czyli ze zmianą gracza przed ekranem komputera. Oczywiście każda strona ma swoją oddzielną kampanię.

Walki widzimy pionowo z góry a zamki już izometrycznie. Efekt ciekawy a nie wymaga znacznie mniej grafiki do animowania.

Gra miała być odpowiedzią na niesamowicie popularne wtedy Heroes of Might and Magic. Podobnie jak w pierwowzorze zarządzamy ekonomią i prowadzimy bitwy. Choć tu, to my sami ustalamy i nakładamy podatki. Rozwijamy nasze zamki wznosząc w nich kolejne coraz lepsze budowle. Rozgrywamy też bitwy, więc gra wymaga od nas zdolności taktycznych.

W momencie pisanie tej recenzji gra zebrała tu na portalu średnio 9.5/10 punktów. W innych podejrzanych przeze mnie portalach o starych grach średnia ocen waha się w okolicach 8-9 punktów. Warto więc zagrać i decydować o losie Karkhan, bo taką nazwę nosi kraina, w której rozgrywa się akcja gry.

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (3.5) | Głosów: 2 | Odsłon: 319
2020-04-24 20:48:22
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Clash.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: