Deathtrack

Deathtrack
Producent i rok wydania:
Dynamix 1989
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.402 MB)

Ocena: ( 7.8 / 10 )
12345678910

Głosów: 5 Pobrano: 17 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Deathtrack:  Deathtrack:  Deathtrack:  Deathtrack:  Deathtrack:
Kod/Tips: 1. Na starcie zalecam wziąć PITBULLA, opylić standardowe uzbrojenie, a następnie kupić najmocniejszy silnik i parę stówek amunicji do cekaema (ale... Więcej >>>

Recenzja - Deathtrack

Deathtrack

Nie wiem, czy gra była inspiracją, ale klimat gry mocno czuć w filmie "Death Race" z Jasonem Stathamem. Różnica jest taka, że akcja filmu dzieje się w więzieniu a główną nagrodą jest wolność.

W grze stajemy do równie brutalnego wyścigu. Oczywiście najważniejsza jest wygrana, ale najłatwiej jest wygrać, gdy reszta przeciwników płonie na poboczu.

Na początku gracz musi wybrać jeden z trzech samochodów: szybki i słabo wyposażony, wolny, mocno opancerzony i uzbrojony po zęby oraz pojazd z wypośrodkowanymi cechami. Im dłuższy wyścig, tym bardziej przydaje się opancerzenie. A długość wyścigu (ilość okrążeń) gracz może sam ustalić. Ja z domyślnych 5 poprawiłem na 99. Gra poniekąd zmusiła mnie to tego, bo samochodem było bardzo trudno sterować przy większych prędkościach i najszybszą wersją najczęściej jeździłem po poboczu a pięć okrążeń to było za mało, aby zdążyć zniszczyć wszystkich przeciwników.

Do rozegrania jest 10 wyścigów w różnych miastach USA. Większość (jeśli nie wszystkie) miejsca  w wyścigu są premiowane nagrodą pieniężną (im wyższe miejsce, tym więcej płacą). Oczywiście zapłatę gracz ją otrzyma, jeśli nie rozwali samochodu.

Za zebranie pieniądze można ulepszyć pojazd lub naprawić uszkodzenia. Nawet w pełni zniszczony pojazd można naprawić, ale kosztuje to dużo pieniędzy.

Jeśli po dziesięciu wyścigach gracz zajmował średnio najwyższą pozycję, to przechodzi do kolejnej tury 10 wyścigów zachowując pieniądze i pojazd, którym się poruszał. Grać można zatem w nieskończoność.

Ciekawym aspektem jest pojawiający się od czasu do czasu gość oferujący ekstra gotówkę za rozwalenie konkretnego gracza.

Autor: MarDeb
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 24
2020-04-19 13:03:17
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Deathtrack.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: