Digger XP

Digger XP
Producent i rok wydania:
DoubleGames.com 2005
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.284 MB)
Zobacz także:
DiggerDigger's LoaderDigger Remastered

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Digger XP

Digger XP

Digger XPDigger XP to absolutna klasyczna gra arkadowa, która w zasadzie nie wymaga dużej ilości opisu. W tej grze będziesz zarządzał maszyną kopiącą, która kopie ziemię, zbiera znalezione w glebie cenne kamienie i niszczy lub unika wrogów.

Głównym celem na każdym poziomie jest zebranie wszystkich szmaragdów, ponieważ tylko wtedy można przejść do następnego poziomu, który jest naturalnie trudniejszy. Istnieją dwa rodzaje wrogów - Nobbins i Hobbins, złe podziemne istoty, przy czym drugie poruszają się znacznie szybciej niż pierwsze (zwykle na poziomie jest tylko cztery potwory). Zwykle Hobbins powstają z czasem z Nobbins, ale po pewnym czasie wracają do swojego pierwotnego stanu. Wrogowie mogą ścigać naszą maszynę tylko po wykopanych przez nią w ziemi tunelach - sami nie potrafią ich kopać.

Można niszczyć wrogów na dwa sposoby. Pierwszy to strzelanie do nich, ale trzeba pamiętać, że w danym momencie maszyna może wykonać tylko jeden strzał (przeładowanie trwa około trzydziestu sekund), i tylko w kierunku, w którym zwrócona jest jej "przednia" część. Drugi sposób to wykopanie ziemi wokół napotkanych worków z złotem, aby upadły i przygniotły wrogów (trudno jest trafnie przewidzieć moment, gdy będą bezpośrednio pod workiem, ponadto worki mogą też zabić ciebie, jeśli nieostrożnie będziesz kopał ziemię pod nimi). Ponadto, w grze można zbierać rzadko spotykane bonusy-wiśnie (ich pojawienie się zależy od liczby potworów, które udało ci się już zabić na danym poziomie), dzięki którym nasza maszyna może czasowo stać się niewidzialna dla wrogów.

Po zdobyciu dwudziestu tysięcy punktów na każdym poziomie otrzymujesz dodatkowe życie. Trzeba zauważyć, że gra zdecydowanie staje się trudniejsza wraz z postępem na kolejnych poziomach (potwory obu typów poruszają się szybciej, przeładowanie strzału wymaga więcej czasu, a bonusy działają krócej i tak dalej), oraz charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem sztucznej inteligencji potworów, które dążą do otoczenia gracza i działają praktycznie jako zespół.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 44
2023-04-05 21:20:57
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Digger XP.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: