Felix

Felix
Producent i rok wydania:
David Bratton 1991
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.038 MB)

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 10 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Felix:  Felix:  Felix:  Felix:
Kod/Tips: Kody: 2. MUSIC 3. EMERALD 4. MAGIC 5. HEADACHE 6. ORANGE 7. PANTHER 8. PORSCHE 9. DUNGEON Więcej >>>

Recenzja - Felix

Felix

Felix to jeden z licznych klonów Boulder Dash, tym razem z zabawnym zielonym potworem w roli głównej. Zasady gry są takie same - zbierz wszystkie ukryte diamenty na poziomie, unikając spadających kamieni, pułapek ustawionymi przez kogoś i potworami żyjącymi pod ziemią. Niektóre diamenty są ukryte w sejfach (trzeba je wcześniej otworzyć za pomocą znajdującego się w pobliżu klucza), inne znajdują się w tak trudno dostępnych miejscach, że trzeba będzie sporo się napracować, wydobywając je spod grubej warstwy skał.

Główną zaletą Felixa jest jego zabójcza trudność. Oryginalny Boulder Dash, oczywiście, również nie należy do łatwych, ale ten odpowiednik go nawet prześcignął. Poziomy-jaskinie są ogromne i różnorodne - ten sam poziom często wymaga zastosowania różnych strategicznych podejść i sztuczek. Pułapki i potwory są tak bezlitosnie rozstawione, że czasami pozostawiają tylko ledwo zauważalne przejścia, gdzie od śmierci dzieli was tylko jeden niewłaściwy ruch. Czy to wąski korytarz czy szeroka jaskinia, zawsze trzeba myśleć z wyprzedzeniem - inaczej po prostu się nie da. A śmierć... Śmierć zawsze nadchodzi niespodziewanie.

Felix - gra zdecydowanie nie dla początkujących w tym gatunku. Ale na pewno przyniesie wiele przyjemności weteranom, którzy przemierzali setki jaskiń w poszukiwaniu skarbów.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 96
2023-05-31 12:57:21
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Felix.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: