Live Wire!

Live Wire!
Producent i rok wydania:
SCI 1999
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(53.661 MB)

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 3 Pobrano: 20 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
To gra logiczna, w której gracz musi doprowadzić prąd do wszystkich lamp. Gra oferuje wiele poziomów o zróżnicowanym stopniu trudności.
Live Wire!:  Live Wire!:

Recenzja - Live Wire!

Live Wire!

Live Wire! polega na połączeniu dwóch koncepcji, które rzadko się ze sobą zgrywają: gry logicznej i aspektu technicznego, który dobrze wykorzystuje możliwości konsoli. Czy kiedykolwiek próbowałeś wymieszać wodę i olej? Otóż to. Pomysł, na którym opiera się Live Wire!, jest tak stary jak historia gier wideo, ale nadal ma swój urok: kontrolujemy pewnego rodzaju... stworzenie z oczami, którego misją jest malowanie kwadratów, z których składają się sceny. Kiedy pomalujemy krawędzie obszaru, przyjmie on nasz kolor. I tak dalej, aż zdobędziemy wszystkie poligony na ekranie, rywalizując z innymi graczami. Większość razy przegrasz na 10 sekund przed końcem, ponieważ wszystkie twoje kwadraty niespodziewanie zmieniły kolor na korzyść przeciwnika.

Walczysz z różną liczbą przeciwników, a gra składa się z około 50 poziomów, na których krajobrazy mają różne właściwości i kształty. Dodatkowo do dyspozycji masz wiele przedmiotów do zebrania i bonusowych zdolności, dzięki czemu otrzymujesz retro-puzzle, które dostarcza trochę zabawy.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 179
2023-05-24 09:32:19
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Live Wire!.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: