Mad Trax

Mad Trax
Producent i rok wydania:
Project Two Interactive 1998
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(28.522 MB)

Ocena: ( 7.75 / 10 )
12345678910

Głosów: 4 Pobrano: 8 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Mad Trax:  Mad Trax:  Mad Trax:  Mad Trax:  Mad Trax:

Recenzja - Mad Trax

Mad Trax

Mad Trax - CoverMad Trax to przyzwoita gra wyścigowa osadzona w kosmicznej przestrzeni, ale niestety nie wnosi zbyt wiele innowacji do gatunku. Idea gry jest prosta. Jak większość wyścigówek, masz do dyspozycji różne pojazdy, z własnymi unikalnymi cechami. Musisz ścigać się z kilkoma przeciwnikami (sterowanymi przez komputer lub z przyjacielem w trybie podziału ekranu, niestety nie ma wsparcia sieciowego) na różnych torach. Wygrywa ten, kto pierwszy przekroczy linię mety. Oprócz samego ścigania, jak już wspomnieliśmy, dostępne są także różne bonusy, które można podczas wyścigu zdobyć. Są standardowe, takie jak zwiększenie prędkości (nitro), rakiety do strzelania w przeciwników i tarcze. Fizyka samochodów jest całkiem niezła. Faktycznie, wydają się dość realistyczne jak na ten rodzaj gry, ale oczywiście wciąż daleko im do prawdziwej jazdy.

W sumie masz do dyspozycji 10 różnych torów o zróżnicowanych tematach. Są miasta, pustynie i tak dalej, nic szczególnie wyjątkowego, ale wystarczająco dużo torów, żeby zabawić się na jakiś czas. Niestety liczby nie mówią wszystkiego. Projekt samej trasy nie jest zbyt ekscytujący. W rzeczywistości możesz po prostu wcisnąć pedał gazu i nigdy nie myśleć o hamowaniu w tej grze, tak proste i pozbawione wyzwań są te tory. Samochody również nie są zbyt ciekawe. Masz do wyboru 8 różnych modeli o różnych parametrach, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb za pomocą trzech różnych umiejętności. Jednak niezależnie od wybranego pojazdu, niewiele się zmienia - wyglądają podobnie, zachowują się podobnie itd.

Pod względem wizualnym Mad Trax wyróżnia się i stawia na jedną z ładniejszych gier w tym gatunku w czasie jej wydania. Mad Trax to dość przeciętne wyścigi, ale z ponadprzeciętną oprawą wizualną.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 92
2023-05-24 13:57:56
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Mad Trax.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: