Rick Davis's World Trophy Soccer

Rick Davis's World Trophy Soccer
Producent i rok wydania:
Novotrade Software Kft. 1989
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.282 MB)

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. World Cup Soccer: Italia '90, World Trophy Soccer

Recenzja - Rick Davis's World Trophy Soccer

Rick Davis's World Trophy Soccer

"Rick Davis's World Trophy Soccer" to gra komputerowa wydana w 1990 roku, która była częścią popularnej serii gier sportowych. W tym przypadku skupia się ona na piłce nożnej. Oto recenzja "Rick Davis's World Trophy Soccer":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Rick Davis's World Trophy Soccer" była typowa dla gier sportowych tamtych czasów. Charakteryzowała się prostymi, dwuwymiarowymi animacjami zawodników i nieco ograniczoną ilością szczegółów na boisku. Nie można było spodziewać się realistycznych reprezentacji zawodników ani rozbudowanej grafiki. Podobnie było z dźwiękiem - standardowe efekty dźwiękowe związane z piłką nożną i muzyka, która nie wyróżniała się na tle innych gier.

Rozgrywka:
Gra oferuje standardowe tryby rozgrywki, takie jak pojedynczy mecz, turniej, czy tryb gry wieloosobowej. Sterowanie jest proste i polega głównie na korzystaniu z klawiatury lub joysticka. Jednakże, kontrole mogą być nieco toporne i nie tak precyzyjne, jak byśmy sobie życzyli w grze sportowej. Fizyka piłki i zachowanie zawodników nie zawsze odzwierciedlały realne wydarzenia na boisku.

Zawartość i licencja:
"Rick Davis's World Trophy Soccer" nie posiada oficjalnej licencji na nazwiska zawodników ani na drużyny z prawdziwego świata. W związku z tym, gracze nie znajdą tu znanych piłkarzy czy klubów, co może być rozczarowujące dla fanów gier sportowych, którzy oczekują autentycznego doświadczenia.

Podsumowanie:
"Rick Davis's World Trophy Soccer" to typowa gra sportowa z lat 90., która nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i retro-gamingu, to może dostarczyć pewną dawkę rozrywki i nostalgię. Jednakże, ze względu na ograniczoną grafikę, brak licencji oraz toporne kontrole, jest to tytuł, który nie dorównuje współczesnym grą sportowym. Dla miłośników gier piłkarskich zalecam sięgnąć po bardziej rozbudowane i autentyczne produkcje.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 378
2023-09-17 14:52:31
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Rick Davis's World Trophy Soccer.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: