Striker 96

Striker 96
Producent i rok wydania:
Rage Software Ltd. 1996
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(21.599 MB)
Zobacz także:
StrikerStriker 95

Ocena: ( 8.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Striker 96:

Recenzja - Striker '96

Striker '96

"Striker '96" to gra piłkarska wydana w 1995 roku przez Rage Software. Stanowiła część serii gier "Striker" i kontynuację popularnej gry "Striker" z 1992 roku. Gra oferowała wtedy zaawansowaną grafikę 3D oraz wiele trybów rozgrywki. Oto recenzja "Striker '96":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Striker '96" była zaawansowana jak na tamte czasy, oferując trójwymiarowe modele piłkarzy i realistycznie wyglądające stadiony. Choć w porównaniu do dzisiejszych standardów wydaje się prymitywna, to w latach 90. była to imponująca technologia. Animacje były płynne i dobrze odzwierciedlały ruchy zawodników.

Dźwięk w grze był typowy dla gier piłkarskich tego okresu. Oferowała podstawowe efekty dźwiękowe, takie jak okrzyki tłumu, odgłosy strzałów i bramkarzy, ale nie był to aspekt, który wyróżniał grę.

Rozgrywka:
"Striker '96" oferowała wiele różnych trybów rozgrywki, w tym rozgrywkę jednoosobową, rozgrywkę wieloosobową, a także tryby turniejowe i przyjacielskie. Kontrole były stosunkowo proste do opanowania, co pozwalało graczom na skupienie się na strategii i taktyce. Fizyka piłki była realistyczna jak na tamte czasy, a AI przeciwników dostarczało wyzwań.

Zawartość i autentyczność:
W "Striker '96" brakowało licencji na prawdziwe nazwiska zawodników i drużyn, co było standardem w grach piłkarskich tamtego okresu. Zamiast tego, gra posiadała fikcyjne nazwy drużyn i piłkarzy. Dla niektórych graczy może to być rozczarowujące, ale nie wpływało to zbytnio na rozgrywkę.

Podsumowanie:
"Striker '96" była solidną grą piłkarską z tamtych czasów. Oferowała zaawansowaną grafikę 3D i różnorodność trybów rozgrywki. To była gra, która dostarczała rozrywki zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla tych, którzy chcieli rywalizować z przyjaciółmi. Choć nie była to najbardziej znana gra piłkarska tamtego okresu, to z pewnością miała swoje miejsce w historii gier komputerowych. Dla fanów retro-gamingu i miłośników gier piłkarskich, "Striker '96" może być przyjemną podróżą wstecz do lat 90. i zapomnianych czasów.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 533
2023-09-17 14:56:45
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Striker '96.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: