Virtuoso

Virtuoso
Producent i rok wydania:
Motivetime 1994
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(7.411 MB)

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka. Virtuoso Rock & Roll Shooting

Recenzja - Virtuoso

Virtuoso

Virtuoso to gra w stylu DOOM

Virtuoso coverGra Virtuoso jest podobna do DOOM-a. Koncept jest nieco dziwny, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. Wcielasz się w rolę mega rock'n'rollowej gwiazdy XXI wieku. Zbyt wielu oddanych fanów zawsze chce cię zobaczyć lub dotknąć. Może to przez twoją muzykę, wygląd, a może są po prostu fanami ostrej muzyki. Wcielasz się w tę ciężką rockową megagwiazdę, której charakterystycznymi cechami są długie włosy, czarne okulary przeciwsłoneczne, skórzana kurtka i po jednej broni w każdej ręce. Możesz wybrać spośród trzech różnych odcinków: Mars, Dom Widm i Marine.

Zacznijmy od Marsa. Ekran prezentacji jest trzecioosobowy, trochę nad postacią i z tyłu. Możesz poruszać się we wszystkich kierunkach z płynnym skręcaniem i poruszaniem się jak w DOOM-ie. Strzelasz we wszystko, co się porusza lub unosi w powietrzu. Nawet żeby podnieść power-upy, musisz je najpierw ostrzelać. Nie jest to większym problemem, ponieważ masz nieograniczoną amunicję do każdej ze swoich broni. Rozpoczynasz grę na zewnątrz, strzelając do robotów, skorpionów, robaków, gigantycznych pająków i innych latających stworzeń.

W odcinku Marine zaczynasz od ataku krabów i mew na plaży. Podczas gdy docierasz do bazy podwodnej, masz do czynienia z atakami zarówno robotów, jak i żołnierzy marynarki.

Odcinek Domu Widm rozpoczyna się na śniegu, gdzie twoimi wrogami są bałwany, ogromne toczące się kule śnieżne i wrony.

Gra ta wydała mi się nieco sztywna. Jedyne dostępne wybory których możemy dokonać to poziom trudności. Brak tu możliwości wyboru szczegółów, brak dużej gamy broni (nawet nie wiesz, jaką masz w ręce, ale zawsze masz najpotężniejszą, którą znalazłeś), brak liczenia trzech ostatnich nabojów, ponieważ amunicja jest nieograniczona. Jednym dość denerwującym faktem jest to, że musisz celować, żeby strzelać, więc nie możesz chodzić i strzelać jednocześnie. Nawet nie możesz biegać, ponieważ gra nie została zaprojektowana w ten sposób. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury lub dżojstika; użytkownicy myszy mają pecha.

Virtuoso - bohater gryJedną z nowości w tej grze jest to, że twój bohater może zbliżać się do ścian i opierać się plecami o nie. Możesz również zdobyć radar z power-upa, który może być bardzo przydatny. Każdy odcinek składa się z siedmiu lub ośmiu map. Gdy już odnajdziesz mapę z power-upami, masz dostęp do pełnej mapy. Poziomy są całkowicie płaskie, bez schodów, wysokich budynków czy wind, co według mnie jest trochę zbyt proste. Prawdziwym celem tej gry jest zdobycie jak największej liczby punktów w każdym poziomie, nie opuszczając poziomu, co jest dość łatwe do zrobienia. Niestety, grę można zapisać tylko na końcu mapy, a niektóre z nich są dość duże.

Ta gra, inspirowana DOOM-em, charakteryzuje się niezwykle prostą rozgrywką. Na płaskich poziomach będziesz musiał stawić czoło przeciwnikom i pokonać ich, używając dostępnych broni. Oczywiście, w porównaniu do oryginalnego DOOM-a, ta gra oferuje tylko kilka rodzajów broni, ale to nie zmienia faktu, że będzie to wciąż emocjonująca przygoda.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 231
2023-07-12 07:48:49
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Virtuoso.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: