Faq

Jak pobrać grę?

Aby ściągnąć grę, należy być zalogowanym w serwisie, serwis pobiera opłaty za transfer ściąganych plików, który można wykupić po załogowaniu się.
Gdy masz już odpowiedni wykupiony transfer, możesz ściągnąć dowolną ilość gier z serwisu, których suma rozmiaru nie przekracza wykupionego transferu, w tym celu kliknij na przycisk Pobierz >>>, wy nej gry. Plik zostanie udostępniony od razu (chyba, że transfer na Twoim koncie nie jest wystarczający na pobranie pliku).
Ściąganego pliku nie należy przerywać!, w przypadku przerwania ściągania, użytkownik może ponowić pobieranie pliku do 2 razy w ciągu 30 minut od pierwszego żądania. Kolejne próby ponowienia ściągania pliku odejmą transfer z Twojego konta za plik.

Czy rejestracja jest płatna?

Nie. Rejestracja oraz korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatna i każdy może się zarejestrować, serwis pobiera jedynie opłatę za ściąganie plików, a dokładniej za ich transfer.

Zarejestrowałem się w serwisie, ale nie otrzymałem e-maila z linkiem, aktywujący konto, co mam zrobić?

Gdy nie otrzymasz e-maila z linkiem potwierdzającym, aktywujący konto w serwisie ciągu godziny od wypełnienia formularza rejestracyjnego, napisz do administratora, który po sprawdzeniu konta uaktywni je ręcznie. W treści e-mail'a, należy podać login, którego użyłeś podczas rejestracji.

Jak mogę kupić transfer, żeby móc pobierać pliki?

Transfer możesz wykupić tylko mając konto w serwisie, załoguj się w panelu Twojego konta wybierz "Zasil transfer", następnie wybierz jedną z dostępnych opcji zakupu transferu. Płatność obsługuję serwis DotPay.pl, po dokonaniu płatność przez ten serwis i potwierdzeniu go, drogą emaliową otrzymasz kod zasilający, który należy wpisać na tej samej stronie, gdzie dokonałeś wyboru płatności.

Wykupiłem transfer, ale nie otrzymałem kodu zasilającego konto, co mam zrobić?

Gdy zdarzy się, że zapłaciłeś za transfer, a nie otrzymałeś kodu zasilającego konto, zgłoś to koniecznie administratorowi, który sprawdzi i w ciągu maksymalnie 24 godzin, zasili Twoje konto.

Pobrałem grę z waszego serwisu, ale gra nie działa!.

Serwis stare.e-gry.net, nie udziela pomocy, porad ani wskazówek dotyczących zamieszczonych gier, gry zostały sprawdzone na komputerze z systemem Win98. Jeżeli posiadasz system nowszy użyj programu DosBox.
Jeżeli dalej nie możesz poradzić sobie z grą, napisz o tym w dziale pomocy danej gry lub na forum.

Pobrałem grę, ale w żaden sposób nie mogę rozpakować pobranego pliku!.

Do rozpakowania plików, musisz posiadać program WinRar w wersji 3.40 lub nowszej.
Jeżeli jednak dalej nie możesz rozpakować pliku, skontaktuj się z Administratorem, podając swój nick oraz tytuł gry. Jeżeli Administrator stwierdzi, że plik jest faktycznie uszkodzony lub z jakieś innej przyczyny nie można go rozpakować, transfer za jego pobranie zostanie Ci zwrócony.

Dlaczego serwis pobiera opłaty za transfer?

Aby móc utrzymać serwis.
Transfer generowany przez serwis był na tyle duży, że koszta jego utrzymania wzrosły. Żeby zapobiec jego likwidacji, postanowiliśmy wprowadzić opłatę za transfer.

DosBox

Jeżeli posiadasz, system operacyjny taki jak Windows XP lub nowszy, z pewnością będziesz miał problemy z uruchomieniem niektórych starszych gier. Przyczyną tego jest brak w systemie Windows XP czystego i oryginalnego Dos'a, bez którego się nie obejdzie, aby odpalić niektóre stare gry.

Na szczęście powstał specjalny program o nazwie DosBox, jest to emulator systemu Dos'a, dzięki któremu uruchomisz większość starych gier w swoim systemie Windows XP.

Program możesz ściągnąć za darmo, klikając Tutaj!.

Zamieszczony na naszej stronie program DosBox jest w wersji 0.65, aby dowiedzieć się o najnowszej wersji lub o samym programie, zapraszamy na oficjalną stronę programu DosBox, która znajduje się pod adresem http://dosbox.sourceforge.net

WinRar

Program jest niezbędny do rozpakowania ściągniętych plików z serwisu, najlepiej zaopatrzyć się w najnowszą wersję tego programu. Wszystkie pliki w naszym serwisie są spakowanie programem WinRar w wersji 3.40.

Aby ściągnąć program w najnowszej wersji, wejdź na stronę winrar.pl, i ściągnij program za darmo.

7-Zip 4.65

Darmowy program do rozpakowania plików, za jego pomocą rozpakujesz wszystkie pliki z serwisu rar lub 7z. Aby go ściągnąć kliknij tutaj!.

ExtractNow

Alternatywny i darmowy program do rozpakowania różnych archiwów w tym rar, bez problemu radzi sobie z wszystkimi archiwami zamieszczonymi na naszej stronie. Aby go ściągnąć kliknij tutaj!.

Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware