Gry bez emulatora, które uruchamiały mi się przez dwa lata teraz nie uruchamiają się i pojawia się taki komunikat: "The app was unable to load a required virtual machine component. Please contact the publisher of this app for more information." Co mam zrobić?
Przepraszam, wprowadziłem Cię w błąd. Firma The Company ma również polską stronę i polskie forum. Szuka osób chętnych do pracy, programistów i informatyków. Tylko nie wiem gdzie dokładnie ma swoją siedzibę w Polsce.
Rozwiązanie twojego problemu kryje się pod tym linkiem: http://forum.thecompany.pl/announces/problem-exekami-win-issue-with-exec-win-t3915.html
Problem wiążę się z wersją exeka(pliku z kropką i rozszerzeniem exe) 2.5 i jest spowodowany zainstalowanymi aktualizacjami w systemie Windows 7. Spróbuj odnaleźć u siebie w Panelu Sterowania opcję Windows Update i tam wejść w zainstalowane aktualizacje. Odinstaluj a następnie ukryj te aktualizacje:
KB3045999
KB3068708
KB3022345
Na razie inne gierki na amigę, te które można pobrać wersji 2.6 i bez emulatora nie wykazują takiego problemu. Więc można spać spokojnie ![]()
Spróbuj wejść na dysk tam gdzie masz np. sejwy do tych gier, w których wyskakuje taki błąd, a następnie odnaleźć plik notatnika z nazwą log lub podobnego pliku i go po prostu usunąć. Sejwy samemu będzie Ci trudno znaleźć, jeśli używasz Windowsa 7 to w wyszukiwarce kliknij: wyszukiwanie nieindeksowe, komputer będzie dłużej szukał, a przy tym może znajdzie i jakiegoś twojego sejwa i plik notatnika, w którym znajdziesz historię całego błędu. Miałem chyba podobny problem do twojego ale w czasie o wiele krótszym niż 2 lata i chyba też coś się mi takiego pojawiło. Grałem w gry przeznaczone na Amigę bez emulatora od THE COMPANY i te sejwy wędrowały mi gdzieś w katalog pod zainstalowanym windowsem. Dzięki wyszukiwarce szybko znalazłem lokalizację błędnego pliku. Nie trzeba moim zdaniem do nich pisać. To Ci pomoże. Poza tym trzeba znać angielski, bo tej firmy nie ma w Polsce.
No to napisz do nich. :)
Tak.
Mówisz o wersjach stworzonych przez TheCompany?