Forum

Ranga 4
martind
Ranga: 4
Dołączył:
2013-02-07
O co chodzi?

Gry bez emulatora, które uruchamiały mi się przez dwa lata teraz nie uruchamiają się i pojawia się taki komunikat: "The app was unable to load a required virtual machine component. Please contact the publisher of this app for more information." Co mam zrobić?   


2015-05-22 21:04:09

Odpowiedzi:

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2016-01-02 23:11:20

Przepraszam, wprowadziłem Cię w błąd. Firma The Company ma również polską stronę i polskie forum. Szuka osób chętnych do pracy, programistów i informatyków. Tylko nie wiem gdzie dokładnie ma swoją siedzibę w Polsce.

Rozwiązanie twojego problemu kryje się pod tym linkiem: http://forum.thecompany.pl/announces/problem-exekami-win-issue-with-exec-win-t3915.html

Problem wiążę się z wersją exeka(pliku z kropką i rozszerzeniem exe) 2.5 i jest spowodowany zainstalowanymi aktualizacjami w systemie Windows 7. Spróbuj odnaleźć u siebie w Panelu Sterowania opcję Windows Update i tam wejść w zainstalowane aktualizacje. Odinstaluj a następnie ukryj te aktualizacje:

KB3045999

KB3068708

KB3022345

Na razie inne gierki na amigę, te które można pobrać wersji 2.6 i bez emulatora nie wykazują takiego problemu. Więc można spać spokojnie spoko

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2015-06-07 01:42:13

Spróbuj wejść na dysk tam gdzie masz np. sejwy do tych gier, w których wyskakuje taki błąd, a następnie odnaleźć plik notatnika z nazwą log lub podobnego pliku i go po prostu usunąć. Sejwy samemu będzie Ci trudno znaleźć, jeśli używasz Windowsa 7 to w wyszukiwarce kliknij: wyszukiwanie nieindeksowe, komputer będzie dłużej szukał, a przy tym może znajdzie i jakiegoś twojego sejwa i plik notatnika, w którym znajdziesz historię całego błędu. Miałem chyba podobny problem do twojego ale w czasie o wiele krótszym niż 2 lata i chyba też coś się mi takiego pojawiło. Grałem w gry przeznaczone na Amigę bez emulatora od THE COMPANY i te sejwy wędrowały mi gdzieś w katalog pod zainstalowanym windowsem. Dzięki wyszukiwarce szybko znalazłem lokalizację błędnego pliku. Nie trzeba moim zdaniem do nich pisać. To Ci pomoże. Poza tym trzeba znać angielski, bo tej firmy nie ma w Polsce.

Ranga 5
Nexus2001
Ranga: 5
Dołączył:
2014-06-08
2015-05-22 22:42:46

No to napisz do nich. :)

Ranga 4
martind
Ranga: 4
Dołączył:
2013-02-07
2015-05-22 22:21:36

Tak.

Ranga 5
Nexus2001
Ranga: 5
Dołączył:
2014-06-08
2015-05-22 22:14:10

Mówisz o wersjach stworzonych przez TheCompany?

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware