Tak jak w temacie mam problem z tą grą w wersji bez emulatora z exekiem w wersji 2.5 (Alien Breed 8in1). Chodzi o to, że doszedłem do 8 misji, w której trzeba pokonać robota K2 (napis na jego plecach) i owszem udaje mi się to, ale jak widziałem na filmiku na youtube.com po jego pokonaniu powinien on sam zniknąć i na jego miejscu powinna pojawić się ostatnia karta(chyba niebieska), która jest potrzebna do ukończenia misji. Niestety tak się nie dzieje, nie wiem w związku z tym gdzie powinienem skierować tą sprawę. Czy ktoś może wie, jak obejść ten problem?
Podaję link https://www.youtube.com/watch?v=AJjQopEx2D0 na którym można obejrzeć to jak powinien wyglądać nazwijmy to moment śmierci robota. Dodam od siebie, że nie ma żadnych aktualizacji wgranym do swojego windowsa 7 64-bit ULTIMATE. Z tego też powodu, nie chodzi mi za bardzo gra Pinball też exec zawierający wiele różnych części tej gry. Gra w zasadzie się odpala, ale nie gra nie widzi klawiatury. Więc o co kaman?!
Właśnie dlatego, jako urodzona fanka Amigi, preferuję WinUAE jako alternatywę dla Amigi przy której mogę w razie problemów pomajstrować ze zmianą "dyskietki"/wersji gry, która stwarza jakieś problemy - a z .exe nie wiem, czy da się cokolwiek poradzić... jedyne, co zadziała na pewno, szybko i skutecznie, to kod na 9 level. :)))