Forum

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
Problem z grami Alien Breed 3D i Pinball

Tak jak w temacie mam problem z tą grą w wersji bez emulatora z exekiem w wersji 2.5 (Alien Breed 8in1). Chodzi o to, że doszedłem do 8 misji, w której trzeba pokonać robota K2 (napis na jego plecach) i owszem udaje mi się to, ale jak widziałem na filmiku na youtube.com po jego pokonaniu powinien on sam zniknąć i na jego miejscu powinna pojawić się ostatnia karta(chyba niebieska), która jest potrzebna do ukończenia misji. Niestety tak się nie dzieje, nie wiem w związku z tym gdzie powinienem skierować tą sprawę. Czy ktoś może wie, jak obejść ten problem?
Podaję link https://www.youtube.com/watch?v=AJjQopEx2D0   na którym można obejrzeć to jak powinien wyglądać nazwijmy to moment śmierci robota. Dodam od siebie, że nie ma żadnych aktualizacji wgranym do swojego windowsa 7 64-bit ULTIMATE.                                   Z tego też powodu, nie chodzi mi za bardzo gra Pinball też exec zawierający wiele różnych części tej gry. Gra w zasadzie się odpala, ale nie gra nie widzi klawiatury. Więc o co kaman?!


2016-05-16 13:45:36

Odpowiedzi:

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2016-05-17 09:58:04

Właśnie dlatego, jako urodzona fanka Amigi, preferuję WinUAE jako alternatywę dla Amigi przy której mogę w razie problemów pomajstrować ze zmianą "dyskietki"/wersji gry, która stwarza jakieś problemy - a z .exe nie wiem, czy da się cokolwiek poradzić... jedyne, co zadziała na pewno, szybko i skutecznie, to kod na 9 level. :))) 

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware