Forum

Ranga 4
Albertk1990
Ranga: 4
Dołączył:
2016-04-05
Szukam konkretnych setów/lub screenów kartridgów

Witam

Szukam kilku setów, które kiedyś posiadałem. Niestety nie pamiętam co to były za In 1. Chwilowo nie mogę znaleźć mojego pegasusa a dodatkowo jedna z dyskietek już się nie uruchamiała. Nalepki na obudowach już dawno pozdrapywane:

1. Jeden z setów jest dość ciekawy: były tam takie gry jak Tank(A-Z?), Road Fighter, chyba kaczki i galaxian. Ciekawostką tego kartridge'a było to, że można było włączać losowo Hacki. Np pod 5 był Galaxian zwykły, ale po Hard Resecie można było włączyć galaxiana szybko strzelającego. Tanki również były losowe i najciekawsze, ponieważ nie dość, że losowo wyskakiwały wersje od A itd ale najczęściej pod którymś tankiem z listy można było trafić na Tank H. Każde H miało losowo coraz to inne labirynty (tak zbudowane plansze).

2. Na kolejnym Kartridge'u były takie gry jak 01. Ghost Busters, Zippy Race, Circus Charlie, karateka.

3. Następną składanką była również rzadki kartridge. Ja miałem w pomarańczowej obudowie (już nie działa) i były tam takie gry jak: chyba 04. Xiao Ma Li - ciekawa maszyna 777 z gołą babką przy wygranej, 10. chyba Yie-Ar Kung Fu a zaraz chyba pod nim Milk & Nuts. 

4. Te składanki słabo pamiętam. Były u mnie na bazarze takie niebieskie Kartridge z zestawem chyba 4, może 6 gier? Na jednej jeśli dobrze pamiętam były Wrestle, Exerion, Mickey Mouse (Chyba shhakowana, bo zaczynała się nie w domu a w lesie i nie można było znaleźć broni).

5. No i poszukuję jakichś składanek, z małą ilością gier, na których istnieje Mach Rider. Niestety tamta, którą miałem mi zaginęła więc tyle ją pamiętam.

7. A racja. Miałem jeszcze chyba singiel. Takie dziwne Mario, tyle, że chyba chodziło się zielonym ludkiem w okularach przeciwsłonecznych, leciała dziwna melodia (kiedyś się jej bałem:D) i chyba w pierwszym poziomie latało też dziwaczne słońce. Chyba jakoś wpływało na tego ludka (coś chyba z czasem)

Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć wersje .nes. Seta z Ghost Busters Gdzieś widziałem w necie.


2017-06-02 02:13:01

Odpowiedzi:

Ranga 3
xanadu
Ranga: 3
Dołączył:
2017-09-03
2017-11-05 22:58:48

Te RoMki są na chomiku.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .:- Abandonware