Forum

Ranga 1
kedarlupus
Ranga: 1
Dołączył:
2022-05-10
Age of Empires II
Szukam gry Age of Empires II Age of Kings zgraną na jedną płytę wraz z dodatkiem The Conquest w polskiej wersji językowej bo jest ona najzabawniejsza z uwagi na głos lektora i pisany tekst. Jeśli ktoś ją posiada to proszę o kontakt.

2022-05-10 11:45:24

Odpowiedzi:

Ranga 1
kedarlupus
Ranga: 1
Dołączył:
2022-05-10
2022-05-28 11:09:41
Nic nie wiem o kierownictwie. Nie ma tu żadnej ostrosci tylko rzeczowość. Kto zechce ten napisze na temat, kto nie zechce nie będzie pisał.
Ranga 7
Zgred
Ranga: 7
Dołączył:
2020-08-30
2022-05-27 13:48:59

Panie Kierowniku Wątka nie tak ostro, bo zniechęcisz ludzi do odpowiadania.

Ranga 1
kedarlupus
Ranga: 1
Dołączył:
2022-05-10
2022-05-27 09:37:36
Piszcie skąd można załatwić tę grę. Nie chodzi mi tutaj o dzielenie się uwagami ma temat jakiegoś "pirata"
Ranga 1
kedarlupus
Ranga: 1
Dołączył:
2022-05-10
2022-05-27 09:35:15
To piszemy o dwoch różnych kopiach. W tej przeze mnie wspomnianej nie było "takich rewelacji". Mój egzemplarz posiadal zgraną podstawę AoE II wraz z dodatkiem "Zdobywcy".
Ranga 7
Zgred
Ranga: 7
Dołączył:
2020-08-30
2022-05-27 00:10:38

@kedarlupus

Ten "pirat", o ile pamiętam, to słabo nadaje się do grania, ponieważ ma sporo błędów. Pomijam głupoty wersji językowej (np. "Grawca" to był "gracz"), ale były takie numery, że potrafiły się pojawić jednostki z "AoE 1" lub goście ze współczesnymi karabinami. A pesanci potrafili "na biegu" zmieniać płeć.

Ranga 1
kedarlupus
Ranga: 1
Dołączył:
2022-05-10
2022-05-13 18:00:19
Postać tej o której piszę otrzymałem od kolegi lata temu. Zgrał ją ze swego stacjonarnego komputera na płytę. Nie wnikałem skąd miał. Dysponujesz tym o czym pisałem czy znasz namiary?
Ranga 0
KaczoMac
Ranga: 0
Dołączył:
2022-05-12
2022-05-12 20:42:33

Masz na myśli tą piracką kopię, która krążyła po bazarach w 2000 roku? 

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware