Forum

Ranga 0
Shima
Ranga: 0
Dołączył:
2024-10-18
Poszukiwane dwie gry

Witam

Poszukuje dwóch gier w które grałem dobre 18 lat temu

Jedna była na płycie do czasopisma Enter i była do wyścigówka coś w stylu mario cart tylko tam miałem możliwość przed startem konfigurowanie swojego autka i wybieraniem mu poszczególnych umiejetności , druga gra to coś w stylu strategii pirackiej gdzie mielismy pod komeną załoge piratów i mogłem w czasie rzeczywistym atakować np miasto.

Z góry dziękuje za pomoc


2024-10-18 14:40:52

Odpowiedzi:

Ranga 0
elitesqback
Ranga: 0
Dołączył:
2024-11-01
2024-11-01 12:53:01

zeus pan olympu?

Ranga 4
wositelec1
Ranga: 4
Dołączył:
2020-11-27
2024-10-21 10:26:55

Pierwsza to może "Road Wage"?

Druga to może "Corsairs: Conquest at Sea" ?

 

Ranga 0
Shima
Ranga: 0
Dołączył:
2024-10-18
2024-10-19 07:10:39

niestety ale nie

Ranga 10
bobi
Ranga: 10
Dołączył:
2023-04-01
2024-10-18 15:49:25

Co do pierwszej toprzyszły mi do głowy tytuły: Ignition, Stunt GP, Wacky Wheels

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware