Witam
Poszukuje dwóch gier w które grałem dobre 18 lat temu
Jedna była na płycie do czasopisma Enter i była do wyścigówka coś w stylu mario cart tylko tam miałem możliwość przed startem konfigurowanie swojego autka i wybieraniem mu poszczególnych umiejetności , druga gra to coś w stylu strategii pirackiej gdzie mielismy pod komeną załoge piratów i mogłem w czasie rzeczywistym atakować np miasto.
Z góry dziękuje za pomoc
zeus pan olympu?
Pierwsza to może "Road Wage"?
Druga to może "Corsairs: Conquest at Sea" ?
niestety ale nie
Co do pierwszej toprzyszły mi do głowy tytuły: Ignition, Stunt GP, Wacky Wheels