Forum

Ranga 1
Magisterro
Ranga: 1
Dołączył:
2012-07-29
Poszukuje gry

Witam, poszukuję pewnej gry, w której latało się statkiem i strzelało do obcych, bardzo podobna do space invaders, tylko, że bardziej rozwinięta, można strzelać plazmą itp. Pamiętam, że zaczynała się na W. :)


2012-07-29 22:01:58

Odpowiedzi:

Ranga 1
Magisterro
Ranga: 1
Dołączył:
2012-07-29
2012-07-29 22:03:56

Znalazłem, to Warblade ! :D

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware