coś jak Monopoly, pamiętam, że do wyboru były trzy plansze o różnej wielkości, a droga do przejścia to nie tylko kwadrat jak w przypadku monopoly, ale były też takie obejścia, kupowało się chyba budynki bądź miasta (nie jestem pewnien dokładnie), budynki były jakby trójwymiarowe. To była starsza gra, na pewno nie monopoly delux. Niestety więcej szczegółow nie pamiętam. Prosze o pomoc moze ktoś kojarzy tę grę i będzie mi w stanie pomóc :)
SimCity 3000
może to ta.
jak tak szukam to ta gra ma coś podobnego do monopoly tycoon, ale rzucanie kostką też tam było, więzienie, tylko trasa nie taka standardowa jak w monopoly dokoła kwadratowej planszy, były też inne drogi
to niestety nie ta, grafika była lepsza, wiem, że były tam nazwy ulic np. park ave.
Może jest to któraś z części SimCity :
SimCity
SimCity 2000
SimCity Classic