Forum

Ranga 0
skrim
Ranga: 0
Dołączył:
2014-01-06
Poszukuję gry...

coś jak Monopoly, pamiętam, że do wyboru były trzy plansze o różnej wielkości, a droga do przejścia to nie tylko kwadrat jak w przypadku monopoly, ale były też takie obejścia, kupowało się chyba budynki bądź miasta (nie jestem pewnien dokładnie), budynki były jakby trójwymiarowe. To była starsza gra, na pewno nie monopoly delux. Niestety więcej szczegółow nie pamiętam. Prosze o pomoc moze ktoś kojarzy tę grę i będzie mi w stanie pomóc :)


2014-01-06 15:19:02

Odpowiedzi:

Ranga 7
Misiek5872
Ranga: 7
Dołączył:
2012-07-15
2014-01-11 11:29:22

SimCity 3000

może to ta.

Ranga 0
skrim
Ranga: 0
Dołączył:
2014-01-06
2014-01-07 01:10:15

jak tak szukam to ta gra ma coś podobnego do monopoly tycoon, ale rzucanie kostką też tam było, więzienie, tylko trasa nie taka standardowa jak w monopoly dokoła kwadratowej planszy, były też inne drogi

Ranga 0
skrim
Ranga: 0
Dołączył:
2014-01-06
2014-01-06 15:30:58

to niestety nie ta, grafika była lepsza, wiem, że były tam nazwy ulic np. park ave.

Ranga 10
Ultimate
Ranga: 10
Dołączył:
2013-12-28
2014-01-06 15:24:37

Może jest to któraś z części SimCity :

SimCity

SimCity 2000

SimCity Classic

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware