Forum

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
Stara gra o... Mandarynce

Witam!

Szukam pewnej starej gry z czasów windows 95-98. Gra polegała na sterowaniu pomarańczową kulką (stąd nazywaliśmy ta postac za dzieciaka jako mandarynka) na róznych planszach gdzie były rózne przeszkody, zbierało sie kulki i można było strzelac do przeciwników. Wiem jeszcze że gra miała tytuł składający się z dwóch słów i dwójki: "****** **** 2" (tak mniej więcej)

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc gdyż juz kilka razy szukałem po internecie co to może być. Jak cos dopytujcie, może sobie coś przypomnę :3

PS: Pamiętam że na jednej planszy latało się sterowcem i na koniec spadała na nas wielka kostka betonowa (jakas baz aczy co)


2018-11-10 18:12:09

Odpowiedzi:

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2018-11-11 14:24:44

To się cieszę. :) Miłego grania ! 

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2018-11-11 13:45:17

No.. Nie wierzę! To ta gra Pac Guy 2! Kurczę Wielkie DZIĘKUJĘ! Tyle szukania i dopiero tutaj na forum znalazł się ktos kto skojarzył! Dziękuję! Temat do zamknięcia ;)

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2018-11-11 11:26:05

Jeszcze jeden strzał: może Pac Guy? 1 albo 2... :)

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2018-11-11 11:01:06

Większośc plansz była faktycznie jak w pacmanie, poruszało się na zasadzie labiryntu. Niestety to nie mad mix 2 :/

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2018-11-11 10:52:12

Czyli coś w rodzaju klona Pacmana? Może Mad Mix 2?

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2018-11-10 22:40:45

Bardziej cos na zasadzie labiryntu 2d z elementami 3d jak np: jazda po dordze w kierunku środka ekranu. Czasami można się było poruszać po planszy w taki sposób że postać zmniejszała się w miare oddalania od ekranu :)

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2018-11-10 21:33:08

To była platformówka 2D (idziemy w prawo i kosimy), czy widok był inny? Może jest jakaś gra, która Ci przypomina tą szukaną? Będzie łatwiej ją sobie wyobrazić. :) 

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware