Witam!
Szukam pewnej starej gry z czasów windows 95-98. Gra polegała na sterowaniu pomarańczową kulką (stąd nazywaliśmy ta postac za dzieciaka jako mandarynka) na róznych planszach gdzie były rózne przeszkody, zbierało sie kulki i można było strzelac do przeciwników. Wiem jeszcze że gra miała tytuł składający się z dwóch słów i dwójki: "****** **** 2" (tak mniej więcej)
Będę ogromnie wdzięczny za pomoc gdyż juz kilka razy szukałem po internecie co to może być. Jak cos dopytujcie, może sobie coś przypomnę :3
PS: Pamiętam że na jednej planszy latało się sterowcem i na koniec spadała na nas wielka kostka betonowa (jakas baz aczy co)
To się cieszę. :) Miłego grania !
No.. Nie wierzę! To ta gra Pac Guy 2! Kurczę Wielkie DZIĘKUJĘ! Tyle szukania i dopiero tutaj na forum znalazł się ktos kto skojarzył! Dziękuję! Temat do zamknięcia ;)
Jeszcze jeden strzał: może Pac Guy? 1 albo 2... :)
Większośc plansz była faktycznie jak w pacmanie, poruszało się na zasadzie labiryntu. Niestety to nie mad mix 2 :/
Czyli coś w rodzaju klona Pacmana? Może Mad Mix 2?
Bardziej cos na zasadzie labiryntu 2d z elementami 3d jak np: jazda po dordze w kierunku środka ekranu. Czasami można się było poruszać po planszy w taki sposób że postać zmniejszała się w miare oddalania od ekranu :)
To była platformówka 2D (idziemy w prawo i kosimy), czy widok był inny? Może jest jakaś gra, która Ci przypomina tą szukaną? Będzie łatwiej ją sobie wyobrazić. :)