Witam szukam konkretnie gry mobilnej 2000-2010
gra była na telefonie Sony ericcson prawdopodobnie K550i
jeśli dobrze pamiętam było to rpg/przygodówka 2d pixelowe fantasy
nie pamiętam historii z gry jedynie ,że głowny bochater był wojownikiem
lokalizacja startowa to jakaś wioska
był moment w jakimś zniszczonym zamku
ale ogólnie chodziło o uratowanie jakiejś kobiety tego bochatera
historia miała smutne zakończenie bo finałowym bossem był smok
główny bochater go pokonywał ale dusza smoka go pochłonęła
tylko tyle pamiętam mam nadzieję ,że ktoś będzie w stanie rozpoznać o czym mówię
z góry dziękuję za pomoc
Nie chcodzi o Gothica?