Forum

Ranga 0
Kuboxmen
Ranga: 0
Dołączył:
2021-08-05
Stara gra RPG

Witam szukam konkretnie gry mobilnej 2000-2010

gra była na telefonie Sony ericcson prawdopodobnie K550i

jeśli dobrze pamiętam było to rpg/przygodówka 2d pixelowe fantasy

nie pamiętam historii z gry jedynie ,że głowny bochater był wojownikiem

lokalizacja startowa to jakaś wioska

był moment w jakimś zniszczonym zamku

ale ogólnie chodziło o uratowanie jakiejś kobiety tego bochatera

historia miała smutne zakończenie bo finałowym bossem był smok

główny bochater go pokonywał ale dusza smoka go pochłonęła

tylko tyle pamiętam mam nadzieję ,że ktoś będzie w stanie rozpoznać o czym mówię

z góry dziękuję za pomoc

 

 

 

 


2021-08-05 11:32:20

Odpowiedzi:

Ranga 6
Bluehardt
Ranga: 6
Dołączył:
2019-11-03
2021-10-22 13:11:07
Ranga 0
Szymon1939
Ranga: 0
Dołączył:
2021-10-21
2021-10-21 22:10:05

Nie chcodzi o Gothica?

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware