Forum

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
Stara platformówka o robocie z chwytakiem

Witam ponownie!

Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi bardzo stara gra platformowa w której poziomy pokonywało sie robotem, takim dosłownie kwadracikiem z nóżkami który miał taki chwytak od góry, którym mógł łapać się sufitu i po nim chodzić. Wiem że to bardzo mało ale więcej nie pamiętam :)

Liczę na Was :3


2019-08-06 20:32:28

Odpowiedzi:

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2019-08-24 20:21:19

Niestety to nie to. Tamta gra mia la znacznie prostrz a grafikę

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2019-08-24 19:52:13

Sprawdź jeszcze grę Rad, którą dzisiaj wrzuciłem: https://stare.e-gry.net/gry/rad

Ranga 0
rici10
Ranga: 0
Dołączył:
2019-08-23
2019-08-23 12:21:42

Pamiętam tą gre była to platformówka ale nie pamiętam nazwy i sam jej kiedyś szukałem

czasy PC 286 sx

 

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2019-08-07 09:03:44

https://zapodaj.net/images/0c525befe68e4.png

Wiem, że moje zdolności graficzne są bardzo... No... Ale mniej wiecej coś takiego biegało po planszy :3

 

Nie mam pojęcia co się zbierało. Ale chyba unikało się czegoś w rodzaju kolcy na ziemi.

Ranga 8
BogusWit
Ranga: 8
Dołączył:
2009-07-06
2019-08-07 08:57:26

Zbierał na podłodze takie kulki, chodząc po korytarzach?

Ranga 3
maciek2231
Ranga: 3
Dołączył:
2018-11-10
2019-08-07 00:53:49

Niestety to nie ta gra. Z tego co pamiętam grafika była bardzo prosta. Nie bardzo wiem do czego porównać  :/

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2019-08-06 21:23:34

Brzmi trochę jak James Pond 2: Robocod

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware