Witam ponownie!
Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi bardzo stara gra platformowa w której poziomy pokonywało sie robotem, takim dosłownie kwadracikiem z nóżkami który miał taki chwytak od góry, którym mógł łapać się sufitu i po nim chodzić. Wiem że to bardzo mało ale więcej nie pamiętam :)
Liczę na Was :3
Niestety to nie to. Tamta gra mia la znacznie prostrz a grafikę
Sprawdź jeszcze grę Rad, którą dzisiaj wrzuciłem: https://stare.e-gry.net/gry/rad
Pamiętam tą gre była to platformówka ale nie pamiętam nazwy i sam jej kiedyś szukałem
czasy PC 286 sx

https://zapodaj.net/images/0c525befe68e4.png
Wiem, że moje zdolności graficzne są bardzo... No... Ale mniej wiecej coś takiego biegało po planszy :3
Nie mam pojęcia co się zbierało. Ale chyba unikało się czegoś w rodzaju kolcy na ziemi.
Zbierał na podłodze takie kulki, chodząc po korytarzach?
Niestety to nie ta gra. Z tego co pamiętam grafika była bardzo prosta. Nie bardzo wiem do czego porównać :/
Brzmi trochę jak James Pond 2: Robocod