Forum

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
szukam: starsze RPG

Słuchajcie, szukam tej gry od ładnych kilku lat.. bez skutku. Ale myślę sobie, że spróbuję jeszcze raz, może ktoś jakimś cudem skojarzy?

Rok: grałam w okolicach 2000-2004, ale gra wydaje mi się, że była starsza

Skąd? : na pewno z jakiegoś czasopisma i na pewno była to wersja demonstracyjna

Rodzaj: RPG albo cRPG, widok izometryczny

Detale: gierka słaba graficznie, jakością grafiki porównywalna do pierwszej części Baldur Gate, może nawet gorsza..

Cechy: jak to w rpg bywa.. wybierasz postać, masz do wyboru chyba płeć, na początku gry ubierasz postać w jakieś gotyckie fatałaszki, m.in. zapamiętałam skóry i kawałki futra, uzbrajasz postać w pierwszą prymitywną broń i była to jakaś pałka, taką wyszykowaną postać widzisz w oknie postaci.. gra zaczynała się w jakiejś wiosce w której na środku mapy była drewniana chata. Jak się do niej wlazło – to można było kupić sobie nowe rzeczy. Mapa odkrywała się podczas chodzenia postacią, postać chodziła dość charakterystycznie.. tak jakby bokiem, sztywno, jakby bez animacji (?), podczas chodzenia słychać było kroki postaci, takie tuptanie. :) Za chatką była jakaś woda wzdłuż której siedziało od groma goblinów. Normalne, małe zielone gobliny. Można je było wyrżnąć i wylatywała z nich kasa. ^^ Postać zbierała też jakieś jagódki, owoce.. czerwone kulki, które chyba przywracały mu życie (?) - można je było opchnąć a rosły zazwyczaj tam, gdzie kręciły się te gobliny. Co jeszcze kręciło się po mapie nie wiem – bo bałam się iść dalej. :-)
 

No i pytanie.. co to mogło być.. :)


2013-12-13 06:00:17

Odpowiedzi:

Ranga 5
Ami
Ranga: 5
Dołączył:
2013-05-06
2014-07-23 19:24:09

Tak, to może być to :-) Opis pasuje ... zwłaszcza, że zbierałam płytki CD Action i bardzo, bardzo możliwe że właśnie z tego czasopisma miałam tą grę. Zapewne było to demo ... 

 

Gry szukam od lat i jak widać - bezskutecznie. Ale nie tracę nadziei i właśnie zabieram się za przegląd dem na "F" .... Zawsze to jakiś trop. :) 

 

 

Ranga 5
djmafioza
Ranga: 5
Dołączył:
2014-07-18
2014-07-20 19:45:24

Bodajże gra na "F" z cd Action. Widok był skosem poziomy i skosem pionowy ( nie od góry i nie kratka stroną do północy) I dało się przechodzić z mapki na mapkę. Na początku wioska, potem tereny zielonych goblinów, u których po zabiciu wylatywały zielone mikstury życia. Something like that ?

< 1, 2,

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware