Ktos wie jak to uruchomic na windows 7? :) bo mi gre wywala jak chce uruchomic wyscig :) mam wersje z gog.com
+Ami, downgrade masz na myśli sformatowanie komputera i wgranie 2 systemów obok siebie, starszego i nowszego? Inaczej to nie wiem jak to zrobić, by tak np. z 7 bez formatki przerzucić się na poczciwego xpka.
+LustVanGoth, spróbuj może, jeśli tego nie robiłeś, przeinstalować sterowniki do karty graficznej, poszukać i skopiować cracka albo pościągać brakujące pliki, jeśli gra tego potrzebuje. Rozsądnie będzie też zaktualizować Windowsa. Miałem kiedyś taki problem z Codename Panzers Faza 2 na xpku, że jednostki dziwnie mi skakały już od menu a filmik początkowy się nie włączał po odpaleniu gry na przejściu do menu głównego. Miałem xp z sp2, a po doinstalowaniu sp3 wokół którego chodziły różne ploty że niby spowalnia system zżerając więcej pamięci RAM czy zawiera błędy, to okazało się, że dopiero gdy to zrobiłem gra zaczęła już działać normalnie. Wniosek? Aktualizację się bardzo przydają, bo jeśli problem nie występuje po stronie konfiguracji sprzętowej, to problem tkwi w Windowsie. Więc warto czasem mu pomóc, wesprzeć go odpowiednią poprawką systemową albo trochę odśmiecić.
Tak Boba wszystko w co gram leci na stream to juz sie stalo nieodlaczna czescia mojego grania teraz jestem ciekawy czy to nie przez obs gre wywala
Tylko wydaje mi się, że kolega LustVanGoth myśli o uruchomieniu tej gry w kontekście streamów, które nadaje, czy się mylę? Zdaje się, że to ty podawałeś link do Twitch'a. Pewnie chcesz streamować z tej gierki. Jak ci zależy, to ja mogę sprawdzić tę swoją wersję na 64-bitowym systemie, który mam na drugim kompie. Kiedyś miałem taki przypadek z którąś z części NFS-a, że jedna wersja nie działała, a druga - rip, już tak. Oglądałem fragment transmisji na twoim kanale i powiem ci, że fajny masz pan monocykl-lampę?!
Niby mam kompa athlon 64 3ghz 1gb ram i radeon x800 ale jak narazie to tylko ta gra cos nie chciala wspolgrac :D nawet Z the game z 1988 chodzi :P
Racja, poprawiam się, nie zwróciłam uwagi jaka to jest gra: z grami w 3D na wirtualnej maszynie, bywa ciężko.. - ale ja bym się od razu nie poddawała. Jest jeszcze jedna opcja , opcja "ostateczna" którą pominęłam i dopiszę;... tj. kupić za parę złotych jakiś stary, retro-komputer. :D Jeśli będziesz miał takich gier więcej - to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie... :)
Ja mam 64 bitowy win 7 i to jest instalka :) nie chce m isie bawic w virtual boxa ani nie istalowac systemu :D no nic trudno zostaje mi flatout 1 i 2 :D i demolition derby na psa :D
Ja mam tę grę i u mnie działa na Win. 7, tyle że ja mam system 32-bitowy! A grę mam z Chomikuj. A co do emulatorów starszych systemów, to niestety, ale w przypadku gdy gra jest z akcelerowaną grafiką, to często zamula pod VirtualBoxem itp. Ta wersja z GOG.com, to jest instalka czy obraz płyty? Ja mam instalkę, która zajmuje ok 300 MB.
Najpierw poszukaj patcha, takiego który bodajże usuwa dmr i zmienia parę innych rzeczy... jeśli nie ma albo nie działa – to pokombinuj ze zgodnością z plikiem .exe w folderze z grą. Jeśli to nie pomoże, to masz dwa wyjścia: 1. VirtualBox i system Xp "na niby" albo 2. Prawdziwy drugi system obok aktualnego (najwygodniej). Można jeszcze zrobić downgrade do starszego Windowsa. :)