| Tematy | Autor | Odsłon | Postów | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Gunship 2000 Witam Sciagnąłem sobie Gunship 2000 i niepotrafie jej woogole uruchomic? Moze mi ktos pomóc ? |
robertom | 458 | 2 | Buttle 2008-03-16 21:37:16 Zobacz >>> |
![]() |
Problem z Theme Hospital Gra uruchamia się normalnie (Filmik, menu), jednak po rozpoczęciu na ekranie mam kolorowe paski.... |
MatiZkowa21 | 1744 | 2 | tauri5 2008-03-16 00:00:03 Zobacz >>> |
![]() |
super frog- skakanie Witam. Widzę, że już trochę problemów się pojawiło odnośnie tej wspaniałej lat z... |
kornol | 974 | 5 | aleksandermol 2008-03-08 15:47:17 Zobacz >>> |
![]() |
aladdin-problem z uruchomieniem gry Witam :) Mam problem. ściągnęłam grę, rozpakowałam i mimo tego gdy otwieram grę pojawia się... |
angie1818 | 806 | 3 | frozen 2008-03-01 12:58:50 Zobacz >>> |
![]() |
gra Exile Czy ktoś wie o co chodzi w tej grze? Mam problem ze znikającymi przedmiotami, mimo iż wiem na... |
aleksandermol | 446 | 1 | aleksandermol 2008-02-29 17:22:20 Zobacz >>> |
![]() |
Bismarck Witam, mam problem z odpaleniem gry Bismarck, zaczynam od DOSBox0.72-win32, wchodzę do dosa i mam... |
urquart | 421 | 2 | urquart 2008-02-23 20:40:25 Zobacz >>> |
![]() |
Dosbox i gra z plyty Witam, na poczatku sie przedstawie: jestem wielka milosniczka gier przygodowych, dorobek mam dosc... |
kasiabrys | 3108 | 6 | kasiabrys 2008-02-20 23:02:03 Zobacz >>> |