Witam
Jak ustawić opcje aby można było grać w ta gre na klawiaturze?
To wybierz inny plik, bo masz kilka wersji i kilka plików jak ściągniesz z tego serwisu.
Przy uruchomieniu aplikacji Atari 800 urochamia mnie się drugie okno
( atari 800 Win plus monitor) I nic nie moge zrobić.
Na początku tak nie było. Pewnie to moja wina.
A czy można by skorzystać z instrukcji dla Altirra 2?
Chodzi o to aby uaktualnić klawiaturę.
Zajrzyj do instrukcji! Przy czym nie jest to instrukcja emulatora Altirra2 tylko Atari800 Win Plus.
To napisz chociaż jakim emulatorem to odpalasz? Użyj emulatora Atari800Win (jeżeli grę pobrałeś na Atari XL) i sterowanie masz domyślne na klawiaturze numerycznej, aby je zmienić wybierz z menu Input i Joystick i w pierwszym polu zmień np. na strzałki i ctrl.
Jest tak; pobrałem jeszcze raz gre i emulator consoli;
ALTIRRA2( i wszystko gra)
Domyślam się że aby ustawić opcje gry na klawiaturze trzeba wejśc w ;
ALTIRRA 2 - INPUT - CAYBOARD.
A dalej nie wiem co mam robić.
-Proszę więc o pomoc w ustawieniu opcji aby mozna było grać na klawiaturze.
Cóż nie wiele wiem w nazewnictwie.
Teraz widzę że nawet nie mogę odpalić tej gry :)
Potrzebuję informacji , krok po kroku.
Gra ta była kiedyś w atari 64 xe
Jaka platforma? Trzeba skonfigurować sobie pewnie klawisze w emulatorze.