Witam
Sciągnąłem sobie gierkę Reunion i mam problem zuruchomieniem ponieważ gra jest na 9 dyskietek a emulator dopuszcza 4 .Jak się uruchamia gry, które zajmują więcej niż 4 dyskietki.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Gdy gra chce dyskietkę, wciskasz F12 i zamieniasz pliki z grą.
zapomniałem dodać, że chodzi mi o grę na Amigę.