Forum

Ranga 1
lempik
Ranga: 1
Dołączył:
2011-02-18
gra na 9 dyskietek

Witam

Sciągnąłem sobie gierkę Reunion i mam problem zuruchomieniem ponieważ gra jest na 9 dyskietek a emulator dopuszcza 4 .Jak się uruchamia gry, które zajmują więcej niż 4 dyskietki.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.


2011-04-10 00:05:59

Odpowiedzi:

Ranga 9
Mafia
Ranga: 9
Dołączył:
2010-10-05
2011-04-10 10:33:48

Gdy gra chce dyskietkę, wciskasz F12 i zamieniasz pliki z grą.

Ranga 1
lempik
Ranga: 1
Dołączył:
2011-02-18
2011-04-10 00:08:18

zapomniałem dodać, że chodzi mi o grę na Amigę.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware