mam problem z uruchomieniem gry gunship2000. czy ktos napisze jak sie ją uruchamia w dosbox? z góry dziękuje.
wrzuć ta grę na dysk c:\ w jakims folderze zawierającym nie wiecej niz 6 znaków (np. C:\gunship), nastepnie uruchom DosBox-a i wpisz mount c c:\gunship, teraz wpisz c: i zatwierdz enterem. Gra jest juz zamontowana w programie. Teraz wystarczy podac nazwe aplikacji (np. gunship.exe) i gotowe. Mozesz jeszcze wlaczyc sobie fullscreen klawiszami Alt + Enter.