Forum

Ranga 0
wandeczka
Ranga: 0
Dołączył:
2007-08-24
gunship 2000

mam problem z uruchomieniem gry gunship2000. czy ktos napisze jak sie ją uruchamia w dosbox? z góry dziękuje.


2009-01-04 15:25:18

Odpowiedzi:

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2009-01-04 15:34:01

wrzuć ta grę na dysk c:\ w jakims folderze zawierającym nie wiecej niz 6 znaków (np. C:\gunship), nastepnie uruchom DosBox-a i wpisz mount c c:\gunship, teraz wpisz c: i zatwierdz enterem. Gra jest juz zamontowana w programie. Teraz wystarczy podac nazwe aplikacji (np. gunship.exe) i gotowe. Mozesz jeszcze wlaczyc sobie fullscreen klawiszami Alt + Enter.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware