Jak odpalić tę gre z tego dosbox w systemie vista? prosze o pomoc
Rozpakuj sobie gierke na C, nazwę katalogu zmien sibie na "ms", i teraz odpal DosBox i wpisz
mount c c:\ms
c:
ms.exe
ok odpaliłem dos box i otworzyłem ten plik wirtualny z c i niewiem jaki plik mam dalej otwierać?