Forum

Ranga 0
marecki2605
Ranga: 0
Dołączył:
2009-05-01
Moonstone

Jak odpalić tę gre z tego dosbox w systemie vista? prosze o pomoc


2009-05-03 19:47:26

Odpowiedzi:

Ranga 9
Kleryk
Ranga: 9
Dołączył:
2009-01-11
2009-05-03 21:44:28

Rozpakuj sobie gierke na C, nazwę katalogu zmien sibie na "ms", i teraz odpal DosBox i wpisz

mount c c:\ms
c:
ms.exe

Ranga 0
marecki2605
Ranga: 0
Dołączył:
2009-05-01
2009-05-03 20:34:22

ok odpaliłem dos box i otworzyłem ten plik wirtualny z c i niewiem jaki plik mam dalej otwierać?

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware