Forum

Ranga 0
wojtyyla
Ranga: 0
Dołączył:
2019-06-11
na kłopoty Pantera

Próbowałem ją odpalić przez dos i wyskakuje komunikat, że nie działa z tą grą, jakieś rady?


2019-06-11 18:14:10

Odpowiedzi:

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2019-06-11 19:08:00

Powtórzę to co napisałem w dziale pomocy: Emulator wirtualnych systemów z postawionym Windows 98.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-pcem-z-win98-w-ubuntu

Tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-i-win2000-dla-vmware

Oraz tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-na-pcem

I tutaj też: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-i-win2000-dla-virtualbox

I jeszcze tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-windows-98

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware