Próbowałem ją odpalić przez dos i wyskakuje komunikat, że nie działa z tą grą, jakieś rady?
Powtórzę to co napisałem w dziale pomocy: Emulator wirtualnych systemów z postawionym Windows 98.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-pcem-z-win98-w-ubuntu
Tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-i-win2000-dla-vmware
Oraz tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-na-pcem
I tutaj też: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-win98-i-win2000-dla-virtualbox
I jeszcze tu: https://stare.e-gry.net/artykuly/emulator-windows-98