Forum

Ranga 10
Boba Fett
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-24
Problem z Sensible Soccer

Mam wersje na Pieca ale nie moge tym sterować. Działa tylko spacja . Wirtualny joy też nie działa. Czy w to się da grać bez fizycznego joy'a ? Może w innej części tej gry nie ma tego problemu.


2011-04-29 20:51:49

Odpowiedzi:

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2011-04-29 21:46:24

Sprawdź w ustawieniach gry (setup.exe lub install.exe w zależności od wersji gry).

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware