Mam wersje na Pieca ale nie moge tym sterować. Działa tylko spacja . Wirtualny joy też nie działa. Czy w to się da grać bez fizycznego joy'a ? Może w innej części tej gry nie ma tego problemu.
Sprawdź w ustawieniach gry (setup.exe lub install.exe w zależności od wersji gry).