Forum

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
Screenshoty

Witam! Mam problem z robieniem screenshotów : mianowicie chcę zrobić screena z pewnej gry na pc.Gdy wciskam prt sc obraz wskakuje do schowka,wkładam go do programu graficznego , a tu zamiast screena wyskakuje czarne pole.Próbowałem również korzystać z programu SCREEN SHOOTER , lecz wyszło mi tak samo.Czarne pole zamiast obrazu. Co robić ??? Za wszelką pomoc z góry dziękuję !


2013-12-30 10:53:13

Odpowiedzi:

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
2013-12-31 14:15:29

Dzięki za pomoc ! Już wszystko gra :)

Właśnie dodaję grę do serwisu !

Ranga 10
Boba Fett
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-24
2013-12-30 21:17:38

Zrzuty możesz również z netu ściągnąć jeszcze prostsze rozwiązanie. Zwłaszcza, że przy dodawaniu gry wystarczy jeden. Ja bym nie przesadzał z tym, że to mają być własne zrzuty.

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
2013-12-30 19:08:40

Chciałem zrobić zrzuty z "Building Panic" z roku bodajże 2001 .Zamierzam dodać tą grę do naszego serwisu ,ale bez własnych screenów nic nie pocznę.Dzięki za wskazówkę :)  Jak nie będzie nadal działało poinformuję ,aczkolwiek sądzę, że będzie to zbędne !

Ranga 10
Boba Fett
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-24
2013-12-30 13:01:14

Z jakiej gry chcesz zrobić zrzuty? Jeżeli gra ma akcelerowaną grafikę to właśnie często tak jest, że wychodzi "czarny ekran" na zrzucie. Jest na to rada polecam program "Hyper Snap"! Tylko trzeba go odpowiednio skonfigurować. To kwestia zaznaczenia kilku opcji w nim tak, więc żaden problem ;)

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware