Witam! Mam problem z robieniem screenshotów : mianowicie chcę zrobić screena z pewnej gry na pc.Gdy wciskam prt sc obraz wskakuje do schowka,wkładam go do programu graficznego , a tu zamiast screena wyskakuje czarne pole.Próbowałem również korzystać z programu SCREEN SHOOTER , lecz wyszło mi tak samo.Czarne pole zamiast obrazu. Co robić ??? Za wszelką pomoc z góry dziękuję !
Dzięki za pomoc ! Już wszystko gra :)
Właśnie dodaję grę do serwisu !
Zrzuty możesz również z netu ściągnąć jeszcze prostsze rozwiązanie. Zwłaszcza, że przy dodawaniu gry wystarczy jeden. Ja bym nie przesadzał z tym, że to mają być własne zrzuty.
Chciałem zrobić zrzuty z "Building Panic" z roku bodajże 2001 .Zamierzam dodać tą grę do naszego serwisu ,ale bez własnych screenów nic nie pocznę.Dzięki za wskazówkę :) Jak nie będzie nadal działało poinformuję ,aczkolwiek sądzę, że będzie to zbędne !
Z jakiej gry chcesz zrobić zrzuty? Jeżeli gra ma akcelerowaną grafikę to właśnie często tak jest, że wychodzi "czarny ekran" na zrzucie. Jest na to rada polecam program "Hyper Snap"! Tylko trzeba go odpowiednio skonfigurować. To kwestia zaznaczenia kilku opcji w nim tak, więc żaden problem ;)