Forum

Ranga 0
piobog2@wp.pl
Ranga: 0
Dołączył:
2009-04-26
Steel Panthers

Witam serdecznie,

 

właśnie pobrałem steel panthers, wszystko ładnie działa, oczywiście uruchamiam grę przez dosBoxa, i aż miło wspomnieć jak kiedyś się grało. Wszystko fajnie działa z wyjątkiem jednego - dzwięku, a dokładnie jego kompletnego braku, Wszedłem przez dosBox do setsound.exe, próbowałem różnych ustawień dzwięku, jednak ciągle cisza, czy jest w ogóle możliwość uzyskania głosu czy nie ma szans, pozdrawiam, z góry dziękuje z zainteresowanie


2009-04-26 01:18:44

Odpowiedzi:

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2009-04-26 11:59:38

Z tego co mi wiadomo, DosBox nie radzi sobie z dzwiękiem w tej grze, albo gra w DosBoxie, bo na oryginalnym Dos działa normalnie.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware