Witam serdecznie,
właśnie pobrałem steel panthers, wszystko ładnie działa, oczywiście uruchamiam grę przez dosBoxa, i aż miło wspomnieć jak kiedyś się grało. Wszystko fajnie działa z wyjątkiem jednego - dzwięku, a dokładnie jego kompletnego braku, Wszedłem przez dosBox do setsound.exe, próbowałem różnych ustawień dzwięku, jednak ciągle cisza, czy jest w ogóle możliwość uzyskania głosu czy nie ma szans, pozdrawiam, z góry dziękuje z zainteresowanie
Z tego co mi wiadomo, DosBox nie radzi sobie z dzwiękiem w tej grze, albo gra w DosBoxie, bo na oryginalnym Dos działa normalnie.