Sciągnąłem od was ze stronki plik ze spakowanymi obrazami dla amigi.
Uruchomiłem poprzez WinUAE korzystając z romu amigi 500 z 0,5mb ram.
Znalazłem też manual z kodami zabezpieczjącymi do gry Niestety po wbiciu kodu mam tylko trzy opcje gry:
1 Gra jednego gracza z komputerem
2 Gra dla dwóch graczy ewentualnie z komputerami
3 I demo, czyli komputery walczą między sobą
Gdzie jest opcja kampanii? Z tego co pamiętam gdy uruchamiałem grę z dyskietek dawno temu na mojej A500, to kampania była dostępna w pierwszej kolejności
Może i 30, ale kampanii tam nie ma. Misje nie są ze sobą powiazane tylko przechodzisz je po kolei do końca. Dopiero druga część miała prawdziwą kampanię, fabułę i różne cele do osiągnięcia.
Problem rozwiązałem.
Pierwotnie uruchamiałem WinUAE z 512kb pamięci chip i 512kb pamięci slowRAM, po zwiększeniu pamięci slowRAM do 1mb misje wreszcie ruszyły.
Cóż, może moja amiga 500 ma jednak rozszrzenie do 1mb, ostatnio uruchamiałem ją 15 lat temu, więc mogłem się zapomnieć,
Co do samych misji. Przede wszystkim jest ich 30 nie 50, nie można ich uruchamiać w dowolnej kolejności, bo dopiero przejście jednej, skutkuje otrzymaniem kodu i uruchomienie kolejnej. W 1993 roku dopiero zaczęły powtawać gry strategiczne, które oferowały scenariusze zawierające misje, które obecnie nazywamy kampanią. Myślę więc, że nie popełniam błędu nazywając 30 misji z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami kampanią właśnie.
Pierwsza część nie posiada jako tako kampanii. Jest z tego co pamiętam 50 misji, które nie są ze sobą powiązane. Dopiero druga część posiadała kampanię, ale ta była już tylko na PC.