Forum

Ranga 6
kinia
Ranga: 6
Dołączył:
2009-04-04
WARCRAFT

Prosze o pomoc.SciagnalemWARCRAFT utworzylem dysk C: wchodze w cd WARCRAFT i co dalej ?Jaki jest plik exe jak uruchomic te gre moze ktos pomoze??


2009-04-06 21:22:48

Odpowiedzi:

Ranga 6
kinia
Ranga: 6
Dołączył:
2009-04-04
2009-04-09 03:02:43

dziekuje Buttle za pomoc i Wesolych Swiat

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2009-04-07 20:40:36

Musi być ;), tylko jak przez windows patrzysz to on nie pokazuje rozszezen znanych plików, czyli będzie miala tam ikonkę z nazwa war (bez exe) ;)

Ranga 6
kinia
Ranga: 6
Dołączył:
2009-04-04
2009-04-06 21:48:54

dziekuje Buttle gra idzie a poza tym to przelecialem wszystkie pliki i nigdzie nie ma war.exe

 

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2009-04-06 21:40:32

jak dobrze jest to war.exe, wystarczy zobaczyć w katalogu.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware