Prosze o pomoc.SciagnalemWARCRAFT utworzylem dysk C: wchodze w cd WARCRAFT i co dalej ?Jaki jest plik exe jak uruchomic te gre moze ktos pomoze??
dziekuje Buttle za pomoc i Wesolych Swiat
Musi być ;), tylko jak przez windows patrzysz to on nie pokazuje rozszezen znanych plików, czyli będzie miala tam ikonkę z nazwa war (bez exe) ;)
dziekuje Buttle gra idzie a poza tym to przelecialem wszystkie pliki i nigdzie nie ma war.exe
jak dobrze jest to war.exe, wystarczy zobaczyć w katalogu.