Witam!
Mam problem z zapisem gry w Raymanie 1. Przeszedłem pierwsze poziomy, wszedłem do zapisu i potwierdziłem. Gdy nacisnąłem na <<yes>> zrobił mi się czarny ekran. Czekam, czekam i nic. Czy ktoś wie co na to poradzić? Z góry dzięki
To przeczytaj poniższe posty :/
A JA NIBY ROZPAKOWAŁAM I NIE IDZIE JEJ WŁĄCZYĆ WYSKAKUJE ŻE POTRZEBNA JEST MI PŁYTA...;/ POMOZE MI KTOŚ...??
mam pytanie, czy to jest tylko połowa gry, czy po prostu trzeba cos zrobic zeby grac dalej. Ponieważ w pewnym momencie gra mi sie wylacza i jest tylko napisane "thank you for playing"
dobra, już znalazłem BŁĄD
bo wpisywałem w drugiej komendzie nie ten folder w którym miałem zainstalowane :P
sorry i dzięki :P
Zrobiłem krok po kroku, tak jak tam było, i grałem. Jest dźwięk, idzie zapisywać, poprostu super - wielkie dzięki. Tylko że tam było napisane:
Jeżeli skończymy grę, to żeby ponownie ją uruchomić należy wpisać w DosBox:
mount d: c:\gry\rayman
mount c: c:\gry\
C:
rayman
Teraz jest taki problem: gdy ja prubuje włączyć grę jeszcze raz, to w DoxBoxsie wyskakuje mi coś takiego:
directorygame is longer than 8 characters and/or contains spaces.
Try cd D:\ray~1
l l legal cpmmand: rayman.exe.
Ale jestem pewien że wszystko robię dobrze!
ale uruchamiasz tym sposobem co podałem nizej :/
No gra mi się uruchamia, gram sobie gram, tylko zapisywać nie idzie ;p
Jeżeli masz grę z tego serwisu musi się dać uruchomić ją tym sposobem co tam piszę :P
Czy nikt nie wie co z tym zrobić? Pewnie będę musiał przejść grę na jednym wdechu ;P
a tam było coś o instalce