Forum

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
Zapis Rayman

Witam!

Mam problem z zapisem gry w Raymanie 1. Przeszedłem pierwsze poziomy, wszedłem do zapisu i potwierdziłem. Gdy nacisnąłem na <<yes>> zrobił mi się czarny ekran. Czekam, czekam i nic. Czy ktoś wie co na to poradzić? Z góry dzięki


2009-12-09 18:07:14

Odpowiedzi:

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2011-05-09 16:57:35

To przeczytaj poniższe posty :/

Ranga 0
malenstwo
Ranga: 0
Dołączył:
2011-05-09
2011-05-09 16:35:29

A JA NIBY ROZPAKOWAŁAM I NIE IDZIE JEJ WŁĄCZYĆ WYSKAKUJE ŻE POTRZEBNA JEST MI PŁYTA...;/ POMOZE MI KTOŚ...??

Ranga 0
borzy
Ranga: 0
Dołączył:
2010-08-14
2011-02-20 17:07:06

mam pytanie, czy to jest tylko połowa gry, czy po prostu trzeba cos zrobic zeby grac dalej. Ponieważ w pewnym momencie gra mi sie wylacza i jest tylko napisane "thank you for playing"

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
2009-12-15 19:07:32

dobra, już znalazłem BŁĄD

bo wpisywałem w drugiej komendzie nie ten folder w którym miałem zainstalowane :P

sorry i dzięki :P

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
2009-12-15 18:45:45

Zrobiłem krok po kroku, tak jak tam było, i grałem. Jest dźwięk, idzie zapisywać, poprostu super - wielkie dzięki. Tylko że tam było napisane:

Jeżeli skończymy grę, to żeby ponownie ją uruchomić należy wpisać w DosBox:
mount d: c:\gry\rayman
mount c: c:\gry\
C:
rayman

Teraz jest taki problem: gdy ja prubuje włączyć grę jeszcze raz, to w DoxBoxsie wyskakuje mi coś takiego:

directorygame is longer than 8 characters and/or contains spaces.
Try cd D:\ray~1
l l legal cpmmand: rayman.exe.

Ale jestem pewien że wszystko robię dobrze!

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2009-12-14 14:13:33

ale uruchamiasz tym sposobem co podałem nizej :/

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
2009-12-13 14:40:11

No gra mi się uruchamia, gram sobie gram, tylko zapisywać nie idzie ;p

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2009-12-12 22:28:40

Jeżeli masz grę z tego serwisu musi się dać uruchomić ją tym sposobem co tam piszę :P

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
2009-12-12 18:41:49

Czy nikt nie wie co z tym zrobić? Pewnie będę musiał przejść grę na jednym wdechu ;P

Ranga 2
Arek9720
Ranga: 2
Dołączył:
2009-05-16
2009-12-11 15:48:34

a tam było coś o instalce

1, 2, >

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware