Forum

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
Asterix I Obelix
Cześć szukam na serwisie wersji Asterixa i Obelixa z 2000r. Lub 2001r. Chodzi mi o tę wersję gdzie byly wyścigi z katapultą oraz zawody szybkiego jedzenia posiłku. Czy ktoś kojarzy jak poprawnie brzmi tytuł tej gry i chciałby go podać?

2024-06-13 12:14:06

Odpowiedzi:

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2024-06-13 12:44:06
Tak to jest to. Dziękuję.
Ranga 10
DomekCAt
Ranga: 10
Dołączył:
2021-07-29
1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware