Forum

Ranga 0
lukasz500x
Ranga: 0
Dołączył:
2022-11-11
Mama szuka gry com64
Witam ,przechodząc do meritum .Gra była na kadriż tyle pamietam.Chodziło się takim małym ludzikiem co miał mały strzał i zbierało się coś żeby miał duży strzał .Chodziły takie migające dinozaury i po zabiciu ich dostawało się kartki . Tyle pamiętam to było 30 lat temu .

2022-11-11 15:41:02

Odpowiedzi:

Ranga 7
Zgred
Ranga: 7
Dołączył:
2020-08-30
2022-12-30 03:16:02

"heheeh kiedyś człowiek to odpalał na 14 calowym "Junoście" i wyglądało bajecznie a dziś na xx calowym LCD/OLEDzie to już nie jest tak ładnie"

O to właśnie chodzi, że wiele starych gier uruchamianych na 14 lub 15 calach na większych ekranach wygląda źle. Inny przykład to "TES II: Daggerfall" (649x480x256). Jedyna rada to "przytulić" jakiś stareńki 14-15 cali i oszczędzać go na takie gry.

Ranga 0
lukasz500x
Ranga: 0
Dołączył:
2022-11-11
2022-12-21 00:17:27
Wszystko działa ,dziękuję bardzo i życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia
Ranga 4
mike100
Ranga: 4
Dołączył:
2020-08-14
2022-12-20 21:23:01

>>P.s jakoś 30 lat temu ta gra wydydawała się mniej kwadratowa niż teraz.,może miałem inną wersję a może 30lat temu to był taki wypas i telewizor z dupą od ruskich że to wszytsko razem współgrało

 

heheeh kiedyś człowiek to odpalał na 14 calowym "Junoście" i wyglądało bajecznie a dziś na xx calowym LCD/OLEDzie to już nie jest tak ładnie oczko2

 

Co do emulatora to ja sprawdził bym nowszą wersję widzę że już jest 3.6.1

a tu filmik po Polsku z opisem odpalenia https://www.youtube.com/watch?v=scyArzqlVOE

Ranga 0
lukasz500x
Ranga: 0
Dołączył:
2022-11-11
2022-12-20 20:58:12
5 godzin już próbuje z tymi emulatorami żeby tą grę uruchomić i poddaje się ,macie może jakiś film instruktażowy ? Mam 47 lat i komputer to dla mnie czarna magia a muszę to uruchomić bo mnie matula zaszlaktuje :)
Ranga 0
KiLo
Ranga: 0
Dołączył:
2018-09-16
2022-12-20 12:50:06
Cieszę się że pomogłem:)
Ranga 0
lukasz500x
Ranga: 0
Dołączył:
2022-11-11
2022-12-20 09:42:35
Dziękuję za pomoc to ta gra ,jesteście wspaniali:) P.s jakoś 30 lat temu ta gra wydydawała się mniej kwadratowa niż teraz.,może miałem inną wersję a może 30lat temu to był taki wypas i telewizor z dupą od ruskich że to wszytsko razem współgrało ,pozdrawiam i wesołych świąt
Ranga 0
KiLo
Ranga: 0
Dołączył:
2018-09-16
2022-12-15 17:26:51
Flimbo's quest na 100%. Był na cartridge, były dinozaury, i były wielokolorowe karteczki
Ranga 4
mike100
Ranga: 4
Dołączył:
2020-08-14
2022-12-03 20:36:43

może to Flimbo’s Quest oczy

Ranga 10
Przemek J.
Ranga: 10
Dołączył:
2008-10-28
2022-11-29 09:34:58

mi nic się nie kojarzy, ale jak coś, to zawsze spróbuj przeszukać w odpowiednich kategoriach gry tytuł po tytule - może znajdziesz

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware