Forum

Ranga 0
Didkaa
Ranga: 0
Dołączył:
2021-04-02
Poszukuje gry
Witam, Poszukuje starej gry. Jedyne co pamiętam to początek zaczynal sie porwaniem córki z windy. Gra była chyba z widoku 1 osoby. Była to gra akcji, możliwość strzelanania, jakas mafia, w lesie znajdowały się węże które zadawały obrażenia. Glowna postacią byl chyba ojciec który musial uratować corke. Gra jest stara.

2021-04-02 01:47:41

Odpowiedzi:

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2021-04-25 00:33:16

Z którego roku, jaka firmą ją stworzyła?

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware