Witam,
Poszukuje starej gry. Jedyne co pamiętam to początek zaczynal sie porwaniem córki z windy. Gra była chyba z widoku 1 osoby. Była to gra akcji, możliwość strzelanania, jakas mafia, w lesie znajdowały się węże które zadawały obrażenia. Glowna postacią byl chyba ojciec który musial uratować corke. Gra jest stara.