Forum

Ranga 0
Senaro
Ranga: 0
Dołączył:
2018-06-04
Serdeczna prośba o pomoc w znalezieniu gier

Dzień dobry,

Szukam 3 gier starszych a miasnowicie:

1.Stara gra demko z cda, widok od boku chodzilo sie gosciem z pistoletem który gdy pokonywał żołnieży mógł strzelać ich bronią mimo że ciągle miał pistolet w dłoni (pamietam tą radość za każdym razem gdy udało sie przejąć przeciwnika z rakietnica na poczatku) Pamietam, że postac miała niebieski ciuch i generalnie jak się dobrze grało to za toba leciało nawet kilkanaście jednostek.

2. Stara gra pamietam że była zrobiona dla Cdaction też widok z boku i zaczynało się przypłynięciem na wyspę bylo sie superżołnieżem i ogolnie bardzo dynamiczna gierka..

3 Najmniej szczegołów pamietam, też demko z cdaction. Gra strategiczna była jedna mapka w którym były różne frakcje w każdym rogu ekranu pamietam, że w prawym dolnym rogu był namiot co tworzył a'la tatarów. Druga rzecz którą pamietam to że jak się wchodziło jednostkami do lasu to moglo ich cos pożreć. A i czasy średniowiecze. Może ktoś będzie kojarzył..

 

Szukałem tych gier i nigdzie nie moge znaleść tytułów bardzo proszę i dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

Pozdrawiam


2018-06-04 16:34:48

Odpowiedzi:

Ranga 0
Senaro
Ranga: 0
Dołączył:
2018-06-04
2018-06-04 18:42:34

Pierwsza udało mi się znaleść totalnie przypadkiem przeglądając youtube jej tytuł to Handkerchief

Odnośnie drugiej to pamietam, że była dostępna w cdaction i pisali ze to specjalnie dla CDA robione i wiem ze doczekala sie kontynuacji. Z dodatkowych rzeczy które pamietam to był tam dość dużo walki i konczyła sie po przejsciu wyspy na którą sie przybywało.

Możliwe że gra z numerku 3 już nie uda jej sie odkopać bo zbyt mało danych pamietam...

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2018-06-04 17:35:46

Fajne to gry były? Może coś w stylu Postal albo Alien Shooter, w tym niebieskim stroju to raczej niczego nie kojarzę. To musiały być bardzo rzadkie pozycje, które nie doczekały się kontynuacji.

< 1, 2,

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware