Dzień dobry,
Szukam 3 gier starszych a miasnowicie:
1.Stara gra demko z cda, widok od boku chodzilo sie gosciem z pistoletem który gdy pokonywał żołnieży mógł strzelać ich bronią mimo że ciągle miał pistolet w dłoni (pamietam tą radość za każdym razem gdy udało sie przejąć przeciwnika z rakietnica na poczatku) Pamietam, że postac miała niebieski ciuch i generalnie jak się dobrze grało to za toba leciało nawet kilkanaście jednostek.
2. Stara gra pamietam że była zrobiona dla Cdaction też widok z boku i zaczynało się przypłynięciem na wyspę bylo sie superżołnieżem i ogolnie bardzo dynamiczna gierka..
3 Najmniej szczegołów pamietam, też demko z cdaction. Gra strategiczna była jedna mapka w którym były różne frakcje w każdym rogu ekranu pamietam, że w prawym dolnym rogu był namiot co tworzył a'la tatarów. Druga rzecz którą pamietam to że jak się wchodziło jednostkami do lasu to moglo ich cos pożreć. A i czasy średniowiecze. Może ktoś będzie kojarzył..
Szukałem tych gier i nigdzie nie moge znaleść tytułów bardzo proszę i dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)
Pozdrawiam
Pierwsza udało mi się znaleść totalnie przypadkiem przeglądając youtube jej tytuł to Handkerchief
Odnośnie drugiej to pamietam, że była dostępna w cdaction i pisali ze to specjalnie dla CDA robione i wiem ze doczekala sie kontynuacji. Z dodatkowych rzeczy które pamietam to był tam dość dużo walki i konczyła sie po przejsciu wyspy na którą sie przybywało.
Możliwe że gra z numerku 3 już nie uda jej sie odkopać bo zbyt mało danych pamietam...
Fajne to gry były? Może coś w stylu Postal albo Alien Shooter, w tym niebieskim stroju to raczej niczego nie kojarzę. To musiały być bardzo rzadkie pozycje, które nie doczekały się kontynuacji.