Cześć wam. Od bardzo długiego czasu szukam i nic nie mogę znaleść
Chodzi mi o grę, w której z tego co pamietam rozwiazywaliśmy zagadki. Platforma PC
Plansze były w rzutu bocznego czyli tzw. 2d
Wydaje mi się, że była w klimatach fantasy, baśnii lub jakiejś opowieści w krainie magii. Głównie dominował kolor czarny oraz fioletowy. (przypuszczam)
Naszym zadaniem było przechodzić plansze za pomocą rozwiazywania różnych łamigłowek
przeciagnij liny, obróć lub dopasuj skrzynie, wyważ wagę.
Nasza postać była statyczna, nie ruszała się, prawdopodobnie był to jakiś rycerz na koniu.
Naszym przeciwnikiem była jakaś czarodziejką bądź wiedźma. (To nie jest Ksiąze i Tchorz)
Ogrywałem ją w okolicach 2000-2006 roku.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas, który poświęciliście aby to przeczytać.
Mam nadzieję, ze sobie tego nie wymyslilem bo ostatnio caly czas o tym mysle i bardzo bym chcial to w koncu znalesc.
@Verdun
Zwłaszcza strzelił w dwururki!
To Doom lub Quake, jak w mordę strzelił.