Forum

Ranga 0
MeQu
Ranga: 0
Dołączył:
2023-12-03
Stara gra

Cześć wam. Od bardzo długiego czasu szukam i nic nie mogę znaleść

Chodzi mi o grę, w której z tego co pamietam rozwiazywaliśmy zagadki. Platforma PC

Plansze były w rzutu bocznego czyli tzw. 2d

Wydaje mi się, że była w klimatach fantasy, baśnii lub jakiejś opowieści w krainie magii. Głównie dominował kolor czarny oraz fioletowy. (przypuszczam)

Naszym zadaniem było przechodzić plansze za pomocą rozwiazywania różnych łamigłowek

przeciagnij liny, obróć lub dopasuj skrzynie, wyważ wagę.

Nasza postać była statyczna, nie ruszała się, prawdopodobnie był to jakiś rycerz na koniu.

Naszym przeciwnikiem była jakaś czarodziejką bądź wiedźma. (To nie jest Ksiąze i Tchorz)

Ogrywałem ją w okolicach 2000-2006 roku.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas, który poświęciliście aby to przeczytać.

Mam nadzieję, ze sobie tego nie wymyslilem bo ostatnio caly czas o tym mysle i bardzo bym chcial to w koncu znalesc.


2023-12-03 21:17:50

Odpowiedzi:

Ranga 7
Zgred
Ranga: 7
Dołączył:
2020-08-30
2023-12-10 19:31:49

@Verdun

Zwłaszcza strzelił w dwururki!

Ranga 2
Verdun
Ranga: 2
Dołączył:
2015-02-11
2023-12-08 19:18:41

To Doom lub Quake, jak w mordę strzelił.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware