Forum

Ranga 0
dymek641
Ranga: 0
Dołączył:
2018-03-31
Witam poszukuję starej gry strzelanki

Witam poszukuję gry w której strzelało się z jadącego pociągu była też możliwość podrzucania węgla do pieca.


2018-03-31 00:32:20

Odpowiedzi:

Ranga 0
dymek641
Ranga: 0
Dołączył:
2018-03-31
2018-03-31 01:01:01

Dzięki wielkie to ta gra. Może jest średnia ale przypomina stare czasy :D 

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2018-03-31 00:46:47

A znam tą grę, spotkała się z nienajlepszą opinią graczy i omawiał ją BartekGM na swoim kanale "Najgorsze gry wszechczasów" na youtubie mowa tu o: War Train Normandie 1944. Gierka ogólnie średnio przypadła mi do gustu, gdyż na 2 poziomie przegrywałem i w rezultacie gry nigdy nie ukończyłem-zbyt wysoki poziom trudności. Miałem też problem z zatrzymaniem pociągu na stacji, by nabrać wody do zbiornika.

1

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware