Witam poszukuję gry w której strzelało się z jadącego pociągu była też możliwość podrzucania węgla do pieca.
Dzięki wielkie to ta gra. Może jest średnia ale przypomina stare czasy :D
A znam tą grę, spotkała się z nienajlepszą opinią graczy i omawiał ją BartekGM na swoim kanale "Najgorsze gry wszechczasów" na youtubie mowa tu o: War Train Normandie 1944. Gierka ogólnie średnio przypadła mi do gustu, gdyż na 2 poziomie przegrywałem i w rezultacie gry nigdy nie ukończyłem-zbyt wysoki poziom trudności. Miałem też problem z zatrzymaniem pociągu na stacji, by nabrać wody do zbiornika.