Jak wypakować grę?

Wszystkie gry w serwisie i inne pliki są spakowane w formacie rar. Aby je móc wypakować należy posiadać zainstalowany program do rozpakowywania plików rar. Takim programem może być WinRAR ale w wersji co najmniej 3.40. Najnowszy program WinRAR możemy pobrać z strony www.winrar.pl.
 

Wypakowanie za pomocą WinRAR.

Po zainstalowaniu programu, klikając prawym przyciskiem na pliku rar w menu powinny znaleźć się nowe opcje do wypakowania pliku. Po wybraniu Extract Here lub Wypakuj tutaj, archiwum zostanie wypakowane od razu w miejscu gdzie znajduje się plik z archiwum rar.

Plik możemy wypakować także klikając dwa razy na pliku rar, uruchomi się program WinRAR pokazujący zawartość archiwum, po czym klikamy na ikonę Wypakuj do... i wybieramy miejsce na dysku gdzie archiwum ma zostać wypakowane.

Winrar

 

Wypakowanie za pomocą ExtractNow.

Alternatywnym programem jest ExtractNow, który jest zupełnie darmowy i radzi sobie bardzo dobrze z plikami rar.

Aby pobrać program ExtractNow kliknij tutaj.

Po zainstalowaniu programu, uruchamiamy go.
Klikając na pustej liście prawym przyciskiem myszy wybieramy z menu Add Archives i wskazujemy nasze archiwum, które chcemy wypakować. Możemy także przeciągnąć plik z archiwum na listę programu co da taki sam efekt. Na listę możemy dodać kilka plików z archiwum i je wypakować.

Następnie klikamy na przycisk Extract i archiwa są wypakowane w tym samym miejscu na dysku gdzie znajdują się one same.

Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware