Curse of Enchantia

Curse of Enchantia
Producent i rok wydania:
Core Design 1992
Platforma:
Amiga
Porady:
Pobierz grę
(3.441 MB)
Gra także w wersji:
PC - Curse of Enchantia

Ocena: ( 9.17 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 66 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Curse of Enchantia: Obrazek z gry Curse of Enchantia Curse of Enchantia: Obrazek z gry Curse of Enchantia Curse of Enchantia: Obrazek z gry Curse of Enchantia Curse of Enchantia: Obrazek z gry Curse of Enchantia Curse of Enchantia: Obrazek z gry Curse of Enchantia

Recenzja - Dziwna gra

Dziwna gra

"Curse of Enchantia" to jest wymarzona przygodówka dla ludzi nie znających angielskiego - nie jest wymagany, bo nie ma co czytać i nie ma z kim rozmawiać. Polecenia do zrobienia są ikonami, a jedynymi słowami, jakie trzeba znać w ległydżu to "Help!", "Hi!" i "Shut up!". Dlatego nadaje się także dla dzieci, zwłaszcza, że nie ma w grze przemocy.

Jesteśmy dzieciakiem, który z powodu jakiegoś pechowego zrządzenia losu zostaje przeniesiony do fantastycznej krainy, zwanej Enchantią. Naprościej rzecz ujmując - jest to postmodernistyczny burdel podobny do tego ze "Shreka" wymieszany z motywami rodem z "Alicji z Krainy Czarów". Gra jest w miarę prosta, chociaż nie brakuje BARDZO frustrujących czynności do zrobienia (poszukiwanie skał dla mistrza jogi (?!?), podchodzenie cichaczem do lodowego potwora, czy układanie deski w odpowiednim miejscu, radzę też uważać gdzie się wchodzi w zamku podczas ostatecznej konfrontacji - zapisz sobie wcześniej stan gry!). W grze nie można zginąć (chyba ;). Lepiej zagrać na PC niż na Amidze (256 kolorów vs 32, muzyka w tle, wersja CD). Polecam ludziom, którzy nie umieją grać w klasyczne przygodówki, nie znających języka obcego i małym dzieciom - 6/10.

Autor: freakoutxp
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 88
2024-02-17 22:23:31
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Dziwna gra.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: