Gra polegająca na staniu w pewnej odległości od pionowej ściany i odbijanie piłki za pomocą rakietki tenisowej. W grze może wziąć udział jeden lub dwóch zawodników. Jeśli jest ich dwóch, to piłkę odbijają na zmianę. Liczy się to, czy piłka zostanie odebrana. A także fakt, czy jesteśmy dostatecznie szybcy, by nie dać piłce uciec. Gra wciąga, gdyż warto się zmierzyć z takim wyzwaniem. Najlepiej na początku samemu spróbować, jak sobie radzimy w takiej grze. Zawodnikiem, który gra z nami, steruje komputer.