-Mario-

Ranga
Ranga: 10
Dołączył: 2012-06-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-08
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do -Mario-

Statystyka

Komentarzy:96Posty w pomocy:1
Recenzji:22Dodatki:0
Tipsów:6Tematy na forum:28
Screen'y:674Posty na forum:242
Filmy:0Dodane gry:8
Albumy:0Ocenione gry:74
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2,
PC

Amado 2012-12-08 09:03:37

Wydaje się być ciekawa...

Nintendo NES

Mortal Kombat 2 2012-10-31 17:57:15

Bardzo podobne do jedynki z SNES'a...Hmmm...

Nintendo SNES

Contra III: The Alien Wars (aka Contra Spirits) 2012-10-31 17:54:36

Mega trudna, ale warto pobrać!

Nintendo NES

Contra Force 2012-10-31 17:53:52

Git i już.Super.

Nintendo SNES

Asterix & Obelix 2012-10-31 17:52:41

Haha!Przeszedłem całą tą super grę :D

Nintendo NES

Blaster Master 2012-10-31 17:48:35

Bardzo trudna,ale opłaca się,ponieważ rozrywka jest przednia!

Nintendo NES

Super Mario Bros 2012-10-31 17:46:33

Klasyk,tradycją którą trzeba konynuować i tyle!

Nintendo NES

Castlevania III: Dracula's Curse 2012-10-31 17:45:24

Najlepsza część!

Nintendo NES

Castlevania II: Simon's Quest 2012-10-31 17:44:53

Super!!!

Nintendo NES

Power Rangers III 2012-10-31 17:41:16

Zupełnie jak część IV... :/

Nintendo NES

Power Rangers IV 2012-10-31 17:40:16

Niezbyt fajne,za to trudne i monotonne

Nintendo SNES

Super Bomberman 2 2012-10-31 17:24:40

Grałem w jedynkę...Super!Ci kolesie wiedzą co robią!

Nintendo SNES

Jurassic Park Part 2: The Chaos Continues 2012-10-31 17:23:33

Ciekawe czy tak dobre jak film...

Nintendo SNES

Donkey Kong Country 2012-10-31 17:22:34

Nidy w to nie grałem,ale mam nadzieję,że będzie tak dobra jak inne części z tejże serii !  :D

Nintendo SNES

Mega Man X 2012-10-31 17:20:24

Niezbyt mi się podoba, Mega Man I-VI był o wiele lepszy.

Nintendo SNES

The Legend of Zelda: A Link to the Past (PL) 2012-10-31 17:18:44

Świetna gra,świetne tłumaczenie!

Nintendo SNES

The Legend of Zelda: A Link to the Past 2012-10-31 17:17:24

Tyle godzin przed tym spędziłem...

PC

Mortal Kombat 2 2012-10-24 17:43:57

To się nazywa gra!!!!

Nintendo NES

Megaman IV 2012-10-03 19:16:50

Średnia,aczkolwiek też dobra ze względu na tzw. Super atak

Nintendo NES

Megaman VI 2012-10-03 19:15:19

Co prawda Mega-Trudne ,ale fabuła Mega-Fajna :)

Nintendo NES

Super Mario Bros 3 2012-10-03 19:13:17

Podzielam zdanie Mariomaniack'a!  Ale znam identyczną wersję na SNES'a.To się nazywa Super Mario All Stars

Nintendo NES

The Fantastic Adventures of Dizzy 2012-10-03 19:07:38

Super,chociaż do czarownika zabrakło mi 1 gwiazdki ;P

Nintendo SNES

Super Mario Kart 2012-10-03 19:05:28

Eeetam.Ja Mariem pokonałem wszystkich,i to na 100 cc.Ale tak,uczciwie,to za jakimś dopiero 3  razem :)  .  Ogólnie fajna gierka 10/10

Nintendo NES

Megaman V 2012-09-23 12:10:22

Swietna

Nintendo NES

Megaman III 2012-09-23 12:08:58

NAJLEPSZA uważam część Megamana!Równa z nią jest tylko 5-tka!

Nintendo NES

Megaman II 2012-09-23 12:07:31

Całkiem,całkiem,ale uważam że to Megaman III wymiata.

Nintendo SNES

Frogger 2012-08-20 19:50:37

Stara,dobra gierka...

PC

Ace Ventura: Psi Detektyw 2012-08-20 19:43:57

Jedna z moich ulubionych gier

PC

Heroes Of Might And Magic 2012-08-19 14:18:14

Co tu dużo gadać-REWELKA

Nintendo NES

Zelda II: The Adventure Of Link 2012-08-17 12:27:50

Git :)

Nintendo NES

Castlevania 2012-08-16 16:22:02

Może być

Nintendo NES

Megaman 2012-08-14 12:23:09

Bardzo dobra gra

Nintendo SNES

Mortal Kombat 3 2012-08-14 12:19:44

Fajne,aczkolwiek przeciwnicy zasypują nas masą ataków

Nintendo SNES

Ultimate Mortal Kombat 3 2012-08-14 12:18:53

Jednym słowem:MEGA

Nintendo SNES

Mortal Kombat 2 2012-08-14 12:18:04

Niezła,ale jak dla mnie okropnie trudna.

Nintendo SNES

Mortal Kombat 2012-08-14 12:15:36

Dobra gra,ale niewiadomo jak wykonywać te ataki specjalne

Nintendo NES

The Legend of Zelda 2012-08-14 12:09:29

Całkiem niezła,chociaż The Legend of Zelda:A Link to the Past na SNES'a jest lepszy.  9/10

Nintendo SNES

Super Mario World 2012-08-11 13:18:10

No, Nintendo się postarało! 10/10 -lecz także nigdy nie przeszedłem :)

Commodore 64

Dizzy 2 2012-08-11 13:14:44

Aaaach...Szkoda że nie ma jej na NES'a albo SNES'a...

Nintendo NES

Dr. Mario 2012-08-09 15:45:00

Jest świetna,ci co nie lubią takich starych gier niech żałują!

Nintendo SNES

Super Mario World 2: Yoshi's Island 2012-08-07 16:52:08

Też grałem,jest świetna! 9/10

Nintendo NES

Contra 2012-07-24 14:06:33

Zgadzam się z Tobą,kemba11!Najlepiej w team'ie

Nintendo SNES

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie 2012-07-19 11:22:55

Niezła,ale przydługa.Najlepiej gra się w dwie osoby,bo wtedy łatwiej pokonać bossy.

Nintendo SNES

Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition 2012-07-19 11:20:39

Całkiem fajna!Ja znam tzw. ,,kombosy" dzięki którym gra jest łatwiejsza,a z drugiej strony walka jest bardziej efektowna!

Nintendo NES

Dr. Mario 2012-06-29 17:46:08

Jest świetna,na kolejnych poziomach coraz trudniejsze,a w dodatku świetna animacja.

Nintendo NES

Super Robin Hood 2012-06-26 12:40:03

Super gra,ale nie przeszedłem równierz!

Strona: < 1, 2,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware