| Komentarzy: | 96 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 22 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 6 | Tematy na forum: | 28 |
| Screen'y: | 674 | Posty na forum: | 242 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 8 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 74 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Donkey Kong Country 2012-10-31 17:22:34
Nidy w to nie grałem,ale mam nadzieję,że będzie tak dobra jak inne części z tejże serii ! :D

Super Mario Bros 3 2012-10-03 19:13:17
Podzielam zdanie Mariomaniack'a! Ale znam identyczną wersję na SNES'a.To się nazywa Super Mario All Stars

The Fantastic Adventures of Dizzy 2012-10-03 19:07:38
Super,chociaż do czarownika zabrakło mi 1 gwiazdki ;P

Super Mario Kart 2012-10-03 19:05:28
Eeetam.Ja Mariem pokonałem wszystkich,i to na 100 cc.Ale tak,uczciwie,to za jakimś dopiero 3 razem :) . Ogólnie fajna gierka 10/10

The Legend of Zelda 2012-08-14 12:09:29
Całkiem niezła,chociaż The Legend of Zelda:A Link to the Past na SNES'a jest lepszy. 9/10

Super Mario World 2012-08-11 13:18:10
No, Nintendo się postarało! 10/10 -lecz także nigdy nie przeszedłem :)

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie 2012-07-19 11:22:55
Niezła,ale przydługa.Najlepiej gra się w dwie osoby,bo wtedy łatwiej pokonać bossy.

Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition 2012-07-19 11:20:39
Całkiem fajna!Ja znam tzw. ,,kombosy" dzięki którym gra jest łatwiejsza,a z drugiej strony walka jest bardziej efektowna!

Dr. Mario 2012-06-29 17:46:08
Jest świetna,na kolejnych poziomach coraz trudniejsze,a w dodatku świetna animacja.