Forum

Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25
Baner

Musieliście dodać ten wkurzający baner? Tolerowałem pobieranie opłat za sciąganie 'darmowych gier' tylko dlatego, że nie było banerów i kilka tytułów było po polsku, ale teraz to już przesadziliście.


2013-09-02 22:51:40

Odpowiedzi:

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
2013-11-03 15:53:20

Ponieważ serwis musi mieć skądś środki na utrzymanie, to po pierwsze.

Po drugie jak się zalogujesz, to reklam już nie ma (chyba że jak coś pobierasz)

Pozdrawiam

Ranga 1
roje
Ranga: 1
Dołączył:
2013-10-06
2013-11-01 11:03:02

Ale reklam jest bardzo dużo .dlaczego? co

 

Ranga 8
bill
Ranga: 8
Dołączył:
2013-03-25
2013-09-30 22:23:59

ale o co ci chodzi?czego piszesz że pisalem cos na to forum jak tego nie robiłem

Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25
2013-09-21 14:32:22

Tylko admin wie na co może sobie pozwolić.

Może rzeczywiście jest bieda i trzeba zarabiać na każdej okazji, a może dochody z reklam (+ ew. dotacji) spokojnie wystarczą. Tylko kto tak łatwo zrezygnowałby z dodatkowej kasy? Poza tym to spory kłopot zmieniać wszystko co było powiązane z transferem (ranking/dodatkowy transfer co 24h/punkty).

Nie wiem jak jest naprawdę, ale wiem, że chytry straci 2x. W internecie pewnie z 10x, bo nigdzie nie ma takiej konkurencji jak tutaj.

Już wyraziłem swoją opinię i nie mam nic do dodania.

PS. Trzeba mieć spore jajka, żeby zostawić tak śliski temat :] Miło z waszej strony, że niczego nie usunęliście.

Ranga 8
bill
Ranga: 8
Dołączył:
2013-03-25
2013-09-21 10:06:57

forum musi się z czegoś utrzymać.jestem bardzo zadowolony z forum i ludzi co go założyli i co są zalogowani.nic nie ma za darmo.popatrz ile gier jest na tym forum,ile platform operacyjnych, recenzji innych użytkowników po prostu coś pięknego.a przecież transfer dostajesz codziennie za darmo .coś na pewno forum z twoją prośbą zrobi forum.o to sie nie martwcfaniakpozdro

Ranga 10
Buttle
Ranga: 10
Dołączył:
2006-12-30
2013-09-20 22:02:52

Zgadzam się z lukasz050792 i tyle.

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2013-09-20 21:40:54

Polska to dziwny kraj i nie ma co nas porównywać do innych. Jak chcesz to utrzymuj stronę, proszę bardzo, wtedy Rit usunie na pewno przynajmniej jedno :P.

Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25
2013-09-20 21:38:06

Pewnie muszą. Mnie tylko drażni, że zarabiacie na transferze i banerach. Będzie lepiej jak zdecydujecie się na jedną z tych opcji, bo w tej chwili nie wypadacie zbyt dobrze w porównaniu z konkurencją z zagranicy.

Naprawdę wolałbym odwiedzać/polecać wasz Polski serwis zamiast jakiegoś ze Słowacji, ale w tym momencie nie ma na to szans.

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2013-09-20 21:13:37

Reklamy muszą być i już. Zauważcie ile na stronie jest treści: prawie 13 tysięcy gier, galerie, filmy, recenzje, kody. Utrzymanie tego wszystkiego wiąże się z dużymi kosztami.

Ranga 5
3DH
Ranga: 5
Dołączył:
2013-06-25
2013-09-20 21:10:15

Tak też zrobiłem. Teraz wszedłem tu tylko dlatego bo dostałem powiadomienie o odp. w tym temacie.

Bill, Twoje zdanie, szczególnie Twoje, wcale mnie nie interesuje. Widzałem kiedyś jak 'broniłeś' tego serwisu w podobny sposób i pomyślałem tylko jakim jesteś żałosnym wazeliniarzem :) Widać miałem racje.

1, 2, >

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware