Musieliście dodać ten wkurzający baner? Tolerowałem pobieranie opłat za sciąganie 'darmowych gier' tylko dlatego, że nie było banerów i kilka tytułów było po polsku, ale teraz to już przesadziliście.
Ponieważ serwis musi mieć skądś środki na utrzymanie, to po pierwsze.
Po drugie jak się zalogujesz, to reklam już nie ma (chyba że jak coś pobierasz)
Pozdrawiam
Ale reklam jest bardzo dużo .dlaczego? ![]()
ale o co ci chodzi?czego piszesz że pisalem cos na to forum jak tego nie robiłem
Tylko admin wie na co może sobie pozwolić.
Może rzeczywiście jest bieda i trzeba zarabiać na każdej okazji, a może dochody z reklam (+ ew. dotacji) spokojnie wystarczą. Tylko kto tak łatwo zrezygnowałby z dodatkowej kasy? Poza tym to spory kłopot zmieniać wszystko co było powiązane z transferem (ranking/dodatkowy transfer co 24h/punkty).
Nie wiem jak jest naprawdę, ale wiem, że chytry straci 2x. W internecie pewnie z 10x, bo nigdzie nie ma takiej konkurencji jak tutaj.
Już wyraziłem swoją opinię i nie mam nic do dodania.
PS. Trzeba mieć spore jajka, żeby zostawić tak śliski temat :] Miło z waszej strony, że niczego nie usunęliście.
forum musi się z czegoś utrzymać.jestem bardzo zadowolony z forum i ludzi co go założyli i co są zalogowani.nic nie ma za darmo.popatrz ile gier jest na tym forum,ile platform operacyjnych, recenzji innych użytkowników po prostu coś pięknego.a przecież transfer dostajesz codziennie za darmo .coś na pewno forum z twoją prośbą zrobi forum.o to sie nie martw
pozdro
Zgadzam się z lukasz050792 i tyle.
Polska to dziwny kraj i nie ma co nas porównywać do innych. Jak chcesz to utrzymuj stronę, proszę bardzo, wtedy Rit usunie na pewno przynajmniej jedno :P.
Pewnie muszą. Mnie tylko drażni, że zarabiacie na transferze i banerach. Będzie lepiej jak zdecydujecie się na jedną z tych opcji, bo w tej chwili nie wypadacie zbyt dobrze w porównaniu z konkurencją z zagranicy.
Naprawdę wolałbym odwiedzać/polecać wasz Polski serwis zamiast jakiegoś ze Słowacji, ale w tym momencie nie ma na to szans.
Reklamy muszą być i już. Zauważcie ile na stronie jest treści: prawie 13 tysięcy gier, galerie, filmy, recenzje, kody. Utrzymanie tego wszystkiego wiąże się z dużymi kosztami.
Tak też zrobiłem. Teraz wszedłem tu tylko dlatego bo dostałem powiadomienie o odp. w tym temacie.
Bill, Twoje zdanie, szczególnie Twoje, wcale mnie nie interesuje. Widzałem kiedyś jak 'broniłeś' tego serwisu w podobny sposób i pomyślałem tylko jakim jesteś żałosnym wazeliniarzem :) Widać miałem racje.