Dzień dobry,
Szukam 3 gier starszych a miasnowicie:
1.Stara gra demko z cda, widok od boku chodzilo sie gosciem z pistoletem który gdy pokonywał żołnieży mógł strzelać ich bronią mimo że ciągle miał pistolet w dłoni (pamietam tą radość za każdym razem gdy udało sie przejąć przeciwnika z rakietnica na poczatku) Pamietam, że postac miała niebieski ciuch i generalnie jak się dobrze grało to za toba leciało nawet kilkanaście jednostek.
2. Stara gra pamietam że była zrobiona dla Cdaction też widok z boku i zaczynało się przypłynięciem na wyspę bylo sie superżołnieżem i ogolnie bardzo dynamiczna gierka..
3 Najmniej szczegołów pamietam, też demko z cdaction. Gra strategiczna była jedna mapka w którym były różne frakcje w każdym rogu ekranu pamietam, że w prawym dolnym rogu był namiot co tworzył a'la tatarów. Druga rzecz którą pamietam to że jak się wchodziło jednostkami do lasu to moglo ich cos pożreć. A i czasy średniowiecze. Może ktoś będzie kojarzył..
Szukałem tych gier i nigdzie nie moge znaleść tytułów bardzo proszę i dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)
Pozdrawiam
Stary temat ale napisze że Handkerchief jest świetny i był na fajnej demo płytce cda chyba w marcu roku 2000. Gra numer 2 to świetna platformówka zrobiona przez czytelnika cda, była chyba na płytce lipiec 2005.
Czasopismo, które ojciec mi kupował najczęściej to Komputer Świat Gry, nie myl ze Światem Gier Komputerowych, z tego najbardziej podobał mi Star Wars: Battle for Naboo, demówka, a pełnej nigdy nie ograłem, chociaż gdy próbowałem to gra nie chciała sie uruchomić, albo niezgodność z systemem albo błąd na płycie. Miałem też kilka numerów albo 1 nie pamietam z Gamestara, tu miałem demowkę z Black Hawk Downem w Somalii, ale pełnej nie ogrywałem tylko wersję konsolową na PS2 oraz Świnię, którą przeszedłem, chyba na normalnym, króliki bez problemu, chociaż klopotliwa była ostatnia misja, a ze świniami było lepiej ale tu chyba musiałem obnizyć poziom trudności, ale czy tak było no nie wiem....w przedostatniej misji musiałem użyć kodu, bo za nic nie mogłem skończyć misji z powodu braku czasu, 50 min miałem, ale 60 min lepiej by pasowało. Za to ostatnią misję przeszedłem bez najmniejszego problemu.
CDA, kompletnie nie czytałem, jak żadnego czasopisma w tym okresie, ani tym bardziej w późniejszym, bo czytanie mnie wtedy nudziło, w 2001 roku dostałem komputer mając niespełna 9 lat, czytać nie lubiłem, potem zacząłem trochę ale recenzje gier w internecie, sugerowałem się też screenami z gry w necie, czy na pudełku z grą i wątłym opisem pudełkowym i wtedy kupowałem grę, zazwyczaj pełną wersję - nie cierpiałem dem.
Hej.
Ja miałem CDA od paździenika 1997 do września 1998. A w jakich latach Ty miałeś, grałeś?
bionic commando?
Gry podobne wg Gry-online do Soldata:
- Terraria
- Worms 2
- King Arthur's Gold
Sprawdź te tytuły:
Cobalt - https://www.youtube.com/watch?v=lZV9faUMLYI
Teeworlds - https://www.youtube.com/watch?v=ZzKx2l9Ic4w
Counter-Strike 2D
Nieee.. pamietam, że w CD-Action oni wyraźnie zaznaczyli ze to gra ich fanów dla fanów mniej wiecej grafika była podobna do SOLDAT pozniej cos kojarze, że wyszedł coś jakby dodatek..
A może jeszcze Turrican 2002? Wersja z amigi przerobiona na platformę PC.
Może Contra, tam była wyspa ale to na pegasusa może coś podobnego? Albo coś w stylu Mortal Combata?