Forum

Ranga 10
Przemek J.
Ranga: 10
Dołączył:
2008-10-28
15 lat stażu

Już niedługo (za 5 dni) minie 15 lat od mojej rejestracji w tym serwisie... Ale ten czas leci... A dopiero w tym roku doszedłem do 10 rangi i całkiem niedawno dodałem pierwszą gierkę do teo serwisu...


2023-10-23 00:42:02

Odpowiedzi:

Ranga 10
Szczypak
Ranga: 10
Dołączył:
2021-06-30
2023-10-28 21:55:24

Nosz ja nie mogę, ja w tym roku kończę 18 lat a mimo to interesuję się retro w przeciwieństwie do większości osób w moim wieku bo te to graju w Fortnity, Robloxy, Brawl Starsy, Among Usy, Fall Guysy i inne ścierwa, spokojnie, jest jeszcze cała masa gier które pasowałyby do serwisu ale ich jeszcze tu nie ma, najlepiej weźmy przykład bynajmniej z old-games.ru bo to na tym serwisze ten nasz polski powinien się wzorować, ten wspomniany serwis wyprzedza nasz o parę długości bo w końcu jest możliwość pobrania tu gier jak Shogo, MDK2, Rayman 2 i 3, Armored Fist 3, Civilization 3 lub 4 albo Settlers 4 czy też Diablo II bądź Soldier of Fortune? Oczywiście że nie, ale old-games.ru już te gry ma a naet dość sporo gier na gigabajtach jak nowsze odsłony Lands of Lore, Might and Magic, Planescape, Curse i Escape from Monkey Island a nawet takie klasyki jak Morrowind lub Baldur's Gate.

 

Gonienie old-games.ru to myślę że to przyszłość tego serwisu i w tym widzę nasz cel!

Ranga 10
lukasz050792
Ranga: 10
Dołączył:
2008-12-08
2023-10-28 21:13:22

Tak btw. to sama strona w przyszłym roku osiągnie pełnoletność ;). W czerwcu minie całe 18 lat od powstania strony ;).

A tak przy okazji, to może i obecnie nie jest tu tak... "żywo" jak dawniej, ale wciąż jest tych kilka osób, które trwają z nami ;). Zawsze możecie wszyscy próbować ściągnąć tu dodatkowe osoby albo chociaż wspierać stronę swoją aktywnością :).

Ranga 10
Szczypak
Ranga: 10
Dołączył:
2021-06-30
2023-10-25 17:56:59

@Boba Fett zawsze może się znaleść ktoś kto będzie tym na tyle zainteresowany że dość sporo tu wniesie, chociaż rzadko się to zdarza to zawsze się ktoś znajdzie na przykład ja niemalże non-stop wnosiłem do tego serwisu co się da i w rok osiągnołem 10 rangę!przytul

 

ps. Zawsze możecie również pomóc serwisowi a on będzie się rozwijał znacznie szybciej niż w tej chwili!

Ranga 4
michael5254
Ranga: 4
Dołączył:
2013-01-27
2023-10-25 13:02:53
U mnie 27 stycznia 2024r. stuknie równo 14 lat stażu w tym serwisie xd Pozdrawiam was ciepło:))
Ranga 10
Boba Fett
Ranga: 10
Dołączył:
2011-04-24
2023-10-25 12:58:52

W takim razie witam w gronie starych wyjadaczy, choć ja mam nieco mniejszy staż. A co do rangi, to patrząc jak ten serwis się rozwija, obawiam się, że możesz być ostatnią osobą, kótra osiągnęła 10 stopień wtajemniczenia.

Ranga 7
SteFann86x
Ranga: 7
Dołączył:
2017-05-01
2023-10-24 20:45:33

15 lat... niemal połowa mojego życia, a retro towarzyło mi od zawsze. Robicie dobrą robotę, wskrzeszając klasykę i oby tak dalej. @Przemek J. wszystkiego dobrego, dużo świetnych gier w kolekcji i powodzenia!

Ranga 10
Szczypak
Ranga: 10
Dołączył:
2021-06-30
2023-10-23 09:56:19

No cóż... życzę powodzenia i jeszcze większych sukcesów w tym serwisie!prezent

Bądź co bądź chwała ci za to że ci zależy na tej stronie zwłaszcza że zdecydowana większość osób porzuca konto i samą stronę w krótszym czasie niż rok i to tylko po to aby kupić transfer i za niego pobrać gry lub po prostu rozwiązać jeden lub kilka problemów.... Może i z drugiej strony to dobrze bo pewnie ja sam nic bym nie osiągnął tutaj gdyby internet nie składał się w głównej mierze z wieśniaków.serducho

< 1, 2,

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware