Chciałem pokazac moj kanal tutaj bo to chyba dobre miejsce. Czesto streamuje w przerwach od nowych gierek starocie ktorych nikt nie ogrywa na twitchu badz nawet o wielu grach nie slyszal, jezeli juz ktos wpadnie to niech sie nie przejmuje ze milcze jak gram jest to spowodowane ze moj czat jest zawsze pusty i wtedy pozostaje mi tylko skupic sie na grze :D w tej chwili w przerwach od War Thundera Ogrywam Delta Force 1 i 2, jedynke juz skonczylem i zaczelem dwojeczke. No to tyle na ta chwile zapraszam :) https://www.twitch.tv/lustvangoth